Į viršų

Elektrinis paspirtukas Ninebot By Segway ES1

Pasirinkite spalvą pilka
Pasirinkite mokėjimo planą
Eur/mėn.
Įrenginio mėnesinis mokestis
Eur/mėn.

Vienkartinis laikmenos mokestis 0,00 Eur

Pradinė įmoka Eur

Sutarties terminas 24 mėn.

Viso per mėnesį:
Eur/ mėn.

Aprašymas

Pasiruošę įspūdingoms kelionėms?

Remkitės kelionei: įspūdžių nuo šiol patirsite daug daugiau. Didelės galios ličio bateriją turintis Segway ES1 elektrinis paspirtukas gali vienu ypu įveikti iki 25 km atstumą, išvystyti iki 20 km/h greitį ir įveikti iki 10 % statumo įkalnes. Įkrauti paspirtuką užtruksite tik iki 3,5 val. Ir nesibaiminkite kiekvienos kelyje pasitaikančios balos – IP54 sertifikatas užtikrina ES1 atsparumą drėgmei.

Komfortas, kurio nusipelnėte

Segway ES1 sveria tik 11,3 kg ir yra paprastai sulankstomas – jis neužims namuose daug vietos, o keliaudami galėsite jį visada pasiimti su savimi. Kūrėjai pasirūpino, kad važiavimas šiuo paspirtuku būtų maksimaliai komfortabilus: tam pasitarnauja kokybiški ratai, amortizatoriai bei daugiafunkcinis kablys, skirtas pasikabinti krepšiui, šalmui ar švarkeliui.

Jauskitės saugūs 24/7

Kad ir kur važiuotumėte, galėsite būti ramūs dėl savo kelionės saugumo: tuo padės pasirūpinti tvirtas ir atsparus aliuminio korpusas, išmani stabdymo sistema (ABS) bei pastovaus greičio palaikymo sistema (cruise control). LED žibintas leidžia paspirtukui būti lengvai pastebimam net ir saulei nusileidus.

Dar daugiau pažangaus išmanumo

Segway ES1 paspirtukas turi mobiliąją aplikaciją, kuri leidžia jį išmaniai valdyti be jokių didelių pastangų. Integruotame ekrane visuomet matysite svarbią su kelione susijusią informaciją, tokią kaip greitis ir baterijos įkrovimo lygis.

Įsigyti salone

Sąraše pateikiami TELE2 salonai, kuriuose yra bent viena pasirinkta prekė. Atkreipkite dėmesį, kad pakeitus spalvos pasirinkimą, salonų sąrašas yra atnaujinamas.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Pristatymas nurodytu adresu yra nemokamas.
Jeigu prekės užsakomos darbo dieną iki 17:00 valandos, siuntą pristatysime kitą darbo dieną, jeigu po 17:00 valandos – per 2 darbo dienas, bet ne ilgiau kaip per 3 darbo dienas nuo užsakymo gavimo. Jeigu prekės užsakomos savaitgalį (šeštadienį ir sekmadienį) ar švenčių dieną, užsakymas bus pristatytas per 2 darbo dienas.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Įranga internetu parduodama kartu su mėnesinio mokėjimo paslaugų sutartimi. Be sutarties įrangą galite įsigyti artimiausiame Tele2 salone.
Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.