Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Echolotas sonaras Deeper Start Naujasis išmanusis žuvų ieškiklis Deeper START sukurtas specialiai pradedantiems žvejams. Ypatingai lengvas, paprastai užmetamas ir naudojamas prietaisas garantuoja gausesnį laimikį bei nepamirštamus įspūdžius. CA370287 Echolotas sonaras Deeper Start juoda Kompiuterių priedai 0 99

Echolotas sonaras Deeper Start

Pasirinkite spalvą juoda

Aprašymas

TOBULINKITE SAVO ŽVEJYBOS ĮGŪDŽIUS
Video apžvalga

DAUGIAU ŽVEJOJIMO MALONUMO

START lengvai naudosis paties įvairiausio amžiaus ir skirtingų įgūdžių žvejai. Su juo patogiai žvejosite tiek nuo kranto, tiek nuo tilto, tiek nuo prieplaukos. Nuskenavę vandens telkinį su START, gausite daugybę naudingos informacijos apie dugno reljefą, augaliją ir žuvų buvimo vietas. Ši išmanioji technologija labai greitai sudomins vaikus ir paskatins jų susidomėjimą žvejyba. Be to, su START geriausią vietą įmerkti meškerę surasite daug greičiau, todėl daugiau dėmesio galėsite skirti bendravimui.

PAMATYKITE DAUGIAU

Deeper START palaiko stabilų Wi-Fi ryšį, garantuojantį dar spartesnį duomenų perdavimą, kuris nesutriks net jeigu numesite jį 50 m į tolį. Vandens telkinio dugną prietaisas skenuoja itin plačiu, net 40° kampu, todėl galėsite būti tikri, kad pro jūsų akis neprasprūs nei vieną žuvis. Ieškiklis taip pat pasižymi itin jautriu regėjimu. Jis sugeba fiksuoti net ir objektus, esančius 50 m gylyje.

PATOGUS NAUDOJIMAS

Deeper START surinktą informaciją patogiai matysite savo mobiliojo telefono ekrane. Jame aiškiai vaizduojamas vandens telkinio dugno reljefas ir ant jo esanti augalija. Skirtingi simboliai žymi įvairaus dydžio žuvis, bei pateikia informaciją apie tai, kokiame gylyje ji yra. Visi prietaiso surinkti duomenys automatiškai išsaugomi Deeper aplikacijoje, pažymint datą ir vietą, todėl sugrįžę galėsite lengvai palyginti, kaip keičiasi vandens telkinio ekosistema.