Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Echalotas Deeper Pro+ Paties aukščiausio lygio užmetamas echalotas Deeper PRO+ ypatingai patikimus biometrinius planus sudarinėja tiek žvejojant iš valties, tiek nuo kranto, tiek ant ledo, užtikrindamas maksimalų laimikį. Deeper Pro+ C1893 Echalotas Deeper Pro+ juoda Kompiuterių priedai 0 255

Echalotas Deeper Pro+

Pasirinkite spalvą juoda

Aprašymas

PROFESIONALUS, ĮŽVALGUS, PATIKIMAS

PAMATYKITE DAR DAUGIAU

Deeper Pro+ – pats įžvalgiausias echalotas rinkoje. Su juo kaip niekada patikimai stebėsite po vandeniu esančius objektus, dugno reljefą ir jo struktūrą bei žuvų būrius. Visa reikalinga informacija prieinama tiesiog jūsų išmaniojo telefono ekrane. Kuo daugiau žinosite, tuo didesniu laimikiu mėgausitės.

PATS UNIVERSALIAUSIAS

Naujasis echalotas išsiskiria savo neįtikėtinu universalumu. Rezultatus pagerinti jis leis žvejojant pačiais įvairiausiais būdais: nuo kranto, iš valties ar ant ledo. Kiekvienu atveju Deeper Pro+ padės susidaryti žvejybos vietos batimetrinį planą bei surasti tas vietas, kuriose telkiasi žuvys.

TIKSLI IR GAUSI INFORMACIJA

Deeper Pro+ siunčia net 15 signalų per sekundę ir gali pasigirti ypač didele skiriamąja geba, todėl jo skenavimo procesas neįtikėtinai tikslus. Visą echaloto surinktą informaciją galėsite patogiai nagrinėti savo išmaniajame telefone. Be to, kiekvienos žvejybos duomenys saugomi, todėl ilgainiui sukaupsite milžinišką duomenų bazę.

Įsigyti salone

Sąraše pateikiami TELE2 salonai, kuriuose yra bent viena pasirinkta prekė. Atkreipkite dėmesį, kad pakeitus spalvos pasirinkimą, salonų sąrašas yra atnaujinamas.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Pristatymas nurodytu adresu yra nemokamas.
Jeigu prekės užsakomos darbo dieną iki 17:00 valandos, siuntą pristatysime kitą darbo dieną, jeigu po 17:00 valandos – per 2 darbo dienas, bet ne ilgiau kaip per 3 darbo dienas nuo užsakymo gavimo. Jeigu prekės užsakomos savaitgalį (šeštadienį ir sekmadienį) ar švenčių dieną, užsakymas bus pristatytas per 2 darbo dienas.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d.

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Įranga internetu parduodama kartu su mėnesinio mokėjimo paslaugų sutartimi arba perkant be sutarties.
Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos. Perkant telefonus (išskyrus iPhone) internetu - suteikiama net 36 mėn. garantija. Daugiau informacijos
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.