Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Echolotas sonaras Deeper Chirp+ Geriausias žvejo draugas, naudojantis Chirp+ technologiją. Ji leidžia vienu metu skenuoti vandens telkinį net kelių dažnių sonaro signalais. Rezultatas – 1 cm skiriamoji geba ir gerokai detalesnė informacija apie vandens telkinį bei žuvų guotus. Deeper Chirp+ C1873 Echolotas sonaras Deeper Chirp+ žalia Kompiuterių priedai 0 319

Echolotas sonaras Deeper Chirp+

Pasirinkite spalvą žalia

Aprašymas

PADĖS PAŽINTI IR SURASTI

IŠSKIRTINĖ SKIRIAMOJI GEBA

Įprasti echolotai naudoja vieno dažnio impulsą, tačiau Chirp+ technologija apjungia aukšto, žemo ir vidutinio dažnio signalus. Tai leidžia pasiekti 1 cm skiriamąją gebą, matyti žuvis kad ir vos 15 cm gylyje, bei skenuoti iki 100 m gylio vandens telkinius. Trigubas impulsas leidžia skenuoti dugną siauru, vidutiniu arba plačiu signalu ir taip gauti bendrą dugno vaizdą ar tikslų konkrečios vietos vaizdą.

BATIMETRINIAI ŽEMĖLAPIAI

Su Deeper Lakebook™ – batimetrine valdymo platforma, galėsite analizuoti vandens telkinių gylio žemėlapius. Juos galite sudaryti ir patys, naudodami Deeper Chirp+ integruotą GPS modulį. Echolotas duomenis į telefono programėlę siunčia Wi-Fi ryšiu, net iki 100 metrų atstumu.

PAPILDOMOS FUNKCIJOS

Echolotas geba matuoti vandens telkinio temperatūrą, o programėlėje matysite mėnulio fazių kalendorių ir daug aktualios informacijos – tai padės gauti naudingų įžvalgų ruošiantis žūklei. Echolotą įkrausite itin greitai: 80 % per 45 min., 100 % per 75 min. Įrenginys gali būti naudojamas velkiaujant, spiningaujant, poledinėje, dugninėje ar plūdinėje žūklėje.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Prekes pristatome visoje Lietuvoje per 2-4 d. d.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.

∙ Baterijos veikimo trukmė paremta gamintojo laboratoriniais matavimais idealiomis sąlygomis. Faktinis baterijos veikimo laikas gali skirtis realioje aplinkoje priklausomai nuo tinklo aplinkos, naudojimo intensyvumo, naudojimo laikotarpio, nuo tokių veiksnių, kaip įrenginio nustatymai, naudojimo būdas ir naudojimo sąlygos. Baterijos talpa (tipinė): tipinė vertė pateikiama gamintojo nustatyta trečiųjų šalių laboratorijose idealiomis sąlygomis. Tipinė vertė apskaičiuota vertinant vidutines baterijos vertes, atsižvelgiant į talpos nuokrypius tarp pagal IEC 61960 standartą išbandytų pavyzdžių.

∙ Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais.

∙ Ypatybės ir specifikacijos yra tikslios nuo gaminio pasirodymo rinkoje, tačiau gali būti keičiamos iš anksto neįspėjus.

∙ Naudotojo atmintis yra mažesnė nei visa atmintis dėl įrašytos operacinės sistemos ir programinės įrangos, kuri valdo įrenginio funkcijas. Faktinė naudotojo atmintis skirsis priklausomai nuo mobiliojo ryšio operatoriaus ir gali pasikeisti atlikus programinės įrangos naujinimą.

∙ Ekrano dydis: Faktinis matomas plotas yra mažesnis dėl suapvalintų kampų ir kameros išpjovos.