Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Echolotas sonaras Deeper Chirp+ Geriausias žvejo draugas, naudojantis Chirp+ technologiją. Ji leidžia vienu metu skenuoti vandens telkinį net kelių dažnių sonaro signalais. Rezultatas – 1 cm skiriamoji geba ir gerokai detalesnė informacija apie vandens telkinį bei žuvų guotus. Deeper Chirp+ C1873 Echolotas sonaras Deeper Chirp+ žalia Kompiuterių priedai 0 319

Echolotas sonaras Deeper Chirp+

Pasirinkite spalvą žalia

Aprašymas

PADĖS PAŽINTI IR SURASTI

IŠSKIRTINĖ SKIRIAMOJI GEBA

Įprasti echolotai naudoja vieno dažnio impulsą, tačiau Chirp+ technologija apjungia aukšto, žemo ir vidutinio dažnio signalus. Tai leidžia pasiekti 1 cm skiriamąją gebą, matyti žuvis kad ir vos 15 cm gylyje, bei skenuoti iki 100 metrų gylio vandens telkinius. Trigubas impulsas leidžia skenuoti dugną siauru, vidutiniu arba plačiu signalu ir taip gauti bendrą dugno vaizdą ar tikslų, konkrečios vietos vaizdą.

BATIMETRINIAI ŽEMĖLAPIAI

Su Deeper Lakebook™ – batimetrine valdymo platforma, galėsite analizuoti vandens telkinių gylio žemėlapius. Juos galite sudaryti ir patys, naudodami Deeper Chirp+ integruotą GPS modulį. Echolotas duomenis į telefono programėlę siunčia Wi-Fi ryšiu, net iki 100 metrų atstumu.

PAPILDOMOS FUNKCIJOS

Echolotas geba matuoti vandens telkinio temperatūrą, o programėlėje matysite ir mėnulio fazių kalendorių ir daug naudingos informacijos – tai padės gauti naudingų įžvalgų ruošiantis žūklei. Echolotą įkrausite itin greitai: 80% per 45 min., 100% per 75 min. Įrenginys gali būti naudojamas velkiaujant, spiningaujant, poledinėje, dugninėje ar plūdinėje žūklėje.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Jeigu prekės užsakomos darbo dieną iki 17.00 valandos, siuntą pristatysime kitą darbo dieną, jeigu po 17.00 valandos – per 2 darbo dienas, bet ne ilgiau kaip per 3 darbo dienas nuo užsakymo gavimo. Jeigu prekės užsakomos savaitgalį (šeštadienį ir sekmadienį) ar švenčių dieną, užsakymas bus pristatytas per 2 darbo dienas.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d.

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos. Perkant telefonus (išskyrus iPhone) internetu - suteikiama net 36 mėn. garantija.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.