Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Dronas DJI Tello Nebrangus dronas, kuris puikiai tiks pradedantiesiems: filmuoja HD raiška, perduoda ryškų vaizdą, gali atlikti akrobatinius triukus ir yra saugus naudoti. DJI Tello C2539 Dronas DJI Tello juoda Išmanūs daiktai 0 119

Dronas DJI Tello

Pasirinkite spalvą juoda

Aprašymas

LENGVAI PRIEINAMAS DRONAS KIEKVIENAM

PUIKUS PRADEDANTIESIEMS

Tello dronas, sukurtas pasaulyje pripažinto DJI dronų gamintojo. suteiks daug džiaugsmo tiems, kurie nori išbandyti dronus filmavimui, fotografavimui ar tiesiog smagiai praleisti laiką. Pilnos baterijos įkrovos užteks iki 13 minučių trukmės skrydžiui iki 100 metrų atstumu. Vaizdas įrašomas FullHD raiška, o nuotraukos įamžinamos 5 MP raiška. Yra elektroninis vaizdo stabilizavimas, tad vaizdo įrašai išliks ryškūs. Dronas tinkamas naudojimui uždarose patalpose ir lauke, kai nėra stipraus vėjo.

YPAČ SAUGUS

Dronas yra saugus daugeliu prasmių – propeleriai apsaugoti plastikiniais puslankiais, kad su juo žaisdami vaikai nesusižeistų. Todėl jį galima paleisti tiesiog iš rankos, išmetus į orą. Dronas stabiliai laikosi ore, o nutrūkus ryšiui, randa kelią namo ir saugiai nusileidžia. Įvairūs jutikliai padeda išvengti susidūrimo su kliūtimis ir tiksliai palaikyti reikiamą aukštį. Jis taip pat įspės, kai baterijos įkrova bus per maža saugiam skrydžiui atlikti.

DAUGIAU GALIMYBIŲ

Tello valdymas labai paprastas – tai galima daryti telefono programėlėje arba su nuotolinio valdymo pultu. Dronu galima atlikti daugybę įvairių akrobatinių triukų. Programėlėje, skirtoje drono valdymui, rasite ir keletą automatinių režimų, skirtų kūrybiškai nufilmuoti vaizdo įrašus: dronas gali apskristi subjektą ratu, nuo jo atitolti ir t.t. – jis tai padarys automatiškai. Tello puikiai tiks vaikams ir paaugliams, kurie nori išmokti programuoti ir priversti droną skristi taip, kaip norisi – skraidyklė lengvai programuojama.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Prekes pristatome visoje Lietuvoje per 2-4 d. d.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.

∙ Baterijos veikimo trukmė paremta gamintojo laboratoriniais matavimais idealiomis sąlygomis. Faktinis baterijos veikimo laikas gali skirtis realioje aplinkoje priklausomai nuo tinklo aplinkos, naudojimo intensyvumo, naudojimo laikotarpio, nuo tokių veiksnių, kaip įrenginio nustatymai, naudojimo būdas ir naudojimo sąlygos. Baterijos talpa (tipinė): tipinė vertė pateikiama gamintojo nustatyta trečiųjų šalių laboratorijose idealiomis sąlygomis. Tipinė vertė apskaičiuota vertinant vidutines baterijos vertes, atsižvelgiant į talpos nuokrypius tarp pagal IEC 61960 standartą išbandytų pavyzdžių.

∙ Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais.

∙ Ypatybės ir specifikacijos yra tikslios nuo gaminio pasirodymo rinkoje, tačiau gali būti keičiamos iš anksto neįspėjus.

∙ Naudotojo atmintis yra mažesnė nei visa atmintis dėl įrašytos operacinės sistemos ir programinės įrangos, kuri valdo įrenginio funkcijas. Faktinė naudotojo atmintis skirsis priklausomai nuo mobiliojo ryšio operatoriaus ir gali pasikeisti atlikus programinės įrangos naujinimą.

∙ Ekrano dydis: Faktinis matomas plotas yra mažesnis dėl suapvalintų kampų ir kameros išpjovos.