Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Dronas DJI Mini 2 Fly More Combo Idealus dronas naujokams ar tiems, kurie nori jį pasiimti į kelionę – itin lengvas, tačiau gebantis fiksuoti kino ekranų vertus vaizdo įrašus. DJI Mini 2 Fly More Combo C2521 Dronas DJI Mini 2 Fly More Combo juoda Išmanūs daiktai 0 599

Dronas DJI Mini 2 Fly More Combo

Pasirinkite spalvą juoda

Aprašymas

MAŽYTIS DRONAS, KURIS GALI GEROKAI DAUGIAU

STABILUS SKRYDIS IR VAIZDAS

Nors DJI Mini 2 sveria vos 249 gramus ir yra itin kompaktiškas – tai yra labai pajėgus dronas. Jo skrydžio laikas – iki 31 minutės, tiek galėtų pavydėti ir didesni dronai. Vaizdas perduodamas iki 10 km atstumu, o pakilti jis gali iki 4000 metrų aukščio virš jūros lygio. Labai stabilus, 3 ašių kameros gimbalas ir atsparumas vėjo gūsiams iki 29-38 km/h leis kurti epinius vaizdo įrašus nuo vėjuoto pajūrio iki snieguotų alpių viršūnių.

PUIKUS VAIZDAS KIEKVIENO SKRYDŽIO METU

Šiuo dronu užfiksuoti vaizdo įrašai ir nuotraukos verti net profesionalų dėmesio. Drono kameros raiška siekia 12 MP, ji geba filmuoti 4K raiška ir priartinti vaizdą 4 kartus – tokių galimybių pakaks tobulam kadrui išgauti. Dronas turi ir keletą kūrybinių skrydžio režimų, kurie leidžia išgauti įdomias vaizdo perspektyvas. Sumanus algoritmas optimizuoja vaizdo nustatymus taip, kad dronu fotografuotos nuotraukos visada atrodytų geriausiai.

DAUGIAU GALIMYBIŲ KŪRĖJAMS

DJI programėlėje lengvai redaguosite vaizdo įrašus ar net galėsite sukurti trumpus klipus naudodamiesi pateiktais šablonais. Programėlėje taip pat galima suplanuoti skrydžio maršrutą iš anksto – nereikės sukti galvos, kur skristi ir ką filmuoti, kai pasiruošite iš anksto. Vartotojo sąsaja paprasta ir aiškiai suprantama, tad neužtruksite išmokti naudotis šiuo dronu ir pradėti kurti įsimintinus vaizdo įrašus ir nuotraukas.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Prekes pristatome visoje Lietuvoje per 2-4 d. d.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.

∙ Baterijos veikimo trukmė paremta gamintojo laboratoriniais matavimais idealiomis sąlygomis. Faktinis baterijos veikimo laikas gali skirtis realioje aplinkoje priklausomai nuo tinklo aplinkos, naudojimo intensyvumo, naudojimo laikotarpio, nuo tokių veiksnių, kaip įrenginio nustatymai, naudojimo būdas ir naudojimo sąlygos. Baterijos talpa (tipinė): tipinė vertė pateikiama gamintojo nustatyta trečiųjų šalių laboratorijose idealiomis sąlygomis. Tipinė vertė apskaičiuota vertinant vidutines baterijos vertes, atsižvelgiant į talpos nuokrypius tarp pagal IEC 61960 standartą išbandytų pavyzdžių.

∙ Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais.

∙ Ypatybės ir specifikacijos yra tikslios nuo gaminio pasirodymo rinkoje, tačiau gali būti keičiamos iš anksto neįspėjus.

∙ Naudotojo atmintis yra mažesnė nei visa atmintis dėl įrašytos operacinės sistemos ir programinės įrangos, kuri valdo įrenginio funkcijas. Faktinė naudotojo atmintis skirsis priklausomai nuo mobiliojo ryšio operatoriaus ir gali pasikeisti atlikus programinės įrangos naujinimą.

∙ Ekrano dydis: Faktinis matomas plotas yra mažesnis dėl suapvalintų kampų ir kameros išpjovos.