Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Belaidės ausinės Apple AirPods (3rd gen) Apple AirPods (3rd gen) belaidės ausinės leis mėgautis kiekvienu tonu – nuo gilių, sodrių žemųjų dažnių iki ryškių, švarių aukštų tonų. Atnaujintas dizainas, atsparumas drėgmei ir net iki 6 valandų klausymosi vienu įkrovimu. Apple AirPods (3rd gen) C2934 Belaidės ausinės Apple AirPods (3rd gen) balta Ausinės 0 199

Belaidės ausinės Apple AirPods (3rd gen)

Pasirinkite spalvą balta

Aprašymas

PATOBULINTA MAGIJA JŪSŲ AUSYSE

GARSAS TIKROMS PATIRTIMS

Naujosios AirPods bevielės ausinės skleidžia erdvinį garsą ir aplink jus sukuria trimatę klausymosi patirtį. Pasinerkite į garsus iš visų pusių ir jauskitės tarsi koncertų salėje ar kino teatre.

NUTILDYKITE TRIUKŠMĄ

Nuo šiol bendraukite dar kokybiškiau. Ausinės uždengtos specialiu akustiniu tinkleliu, o integruotas mikrofonas apsaugo nuo vėjo keliamo triukšmo, tad skambučių metu jūsų balsas girdėsis garsiai ir aiškiai.

ATNAUJINTAS DIZAINAS

Komfortas ir stilius jūsų ausyse. Rafinuoto dizaino ir trumpesnio stiebo AirPods sukurtos dar patogesniai garsų patirčiai – ausinės puikiai laikosi ausyse, o garsas nukreipiamas būtent ten, kur reikia. AirPods yra atsparūs drėgmei ir prakaitui, tad puikiai tiks jūsų aktyviam gyvenimo būdui!

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Prekes pristatome visoje Lietuvoje per 2-4 d. d.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.

∙ Baterijos veikimo trukmė paremta gamintojo laboratoriniais matavimais idealiomis sąlygomis. Faktinis baterijos veikimo laikas gali skirtis realioje aplinkoje priklausomai nuo tinklo aplinkos, naudojimo intensyvumo, naudojimo laikotarpio, nuo tokių veiksnių, kaip įrenginio nustatymai, naudojimo būdas ir naudojimo sąlygos. Baterijos talpa (tipinė): tipinė vertė pateikiama gamintojo nustatyta trečiųjų šalių laboratorijose idealiomis sąlygomis. Tipinė vertė apskaičiuota vertinant vidutines baterijos vertes, atsižvelgiant į talpos nuokrypius tarp pagal IEC 61960 standartą išbandytų pavyzdžių.

∙ Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais.

∙ Ypatybės ir specifikacijos yra tikslios nuo gaminio pasirodymo rinkoje, tačiau gali būti keičiamos iš anksto neįspėjus.

∙ Naudotojo atmintis yra mažesnė nei visa atmintis dėl įrašytos operacinės sistemos ir programinės įrangos, kuri valdo įrenginio funkcijas. Faktinė naudotojo atmintis skirsis priklausomai nuo mobiliojo ryšio operatoriaus ir gali pasikeisti atlikus programinės įrangos naujinimą.

∙ Ekrano dydis: Faktinis matomas plotas yra mažesnis dėl suapvalintų kampų ir kameros išpjovos.