Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Apple AirPods Pro ausinės Apple AirPods Pro belaidės ausinės turi aktyvią triukšmo slopinimo technologiją, kuri užtikrina aukštos kokybės garsą be jokių trikdžių. Ausinės taip pat valdomos lietimu, o ištvermingos baterijos pakaks daugiau nei 24 val. Apple AirPods Pro C2087 Apple AirPods Pro ausinės balta Smart gadgets 0 278

Apple AirPods Pro ausinės

Pasirinkite spalvą balta

Aprašymas

PAŽANGIAUSIOS GARSO TECHNOLOGIJOS

IŠSKIRTINIS KOMFORTAS

Su aukščiausio lygio Apple AirPods Pro belaidėmis ausinėmis jausite tik garsą, bet ne pačias ausines. Pašaliniai garsai neturi jokių šansų sutrukdyti jūsų muzikos klausymąsi, nes yra slopinami dvejopai: išskirtinį sandarumą užtikrinančiais antgaliais, kurie priglunda bet kokios ausies kanale ir naudojant pažangią, aktyviąją garso slopinimo technologiją.

IŠTVERMINGA BATERIJA

Pamirškite painius laidus, nes šios ausinės įkraunamos belaidžiu būdu, naudojant Qi standarto belaidžius kroviklius. Talpi ausinių dėklo baterija užtikrina, kad energijos užteks ilgiau nei 24 valandoms. Vieną kartą pilnai įkrovus ausines dėkle, galėsite nepertraukiamai mėgautis muzika net iki 4,5 valandos. O įkrovus ausines tik 5 minutes, klausysite iki valandos.

INTUITYVUS VALDYMAS IR DIZAINAS

Kiekvienas komponentas ausinių viduje turi savo vietą ir puikiai dera su kitais, taip sukuriant tobulą technologijų harmoniją. Pažangus 10 branduolių H1 lustas užtikrina aukščiausią garso kokybę ir automatiškai suderina skirtingus dažnius geriausiai patirčiai. Ausinių kotelis turi jėgos jutiklį, kurį liečiant galima perjungti muziką, atsiliepti į skambučius ar pereiti į aplinkos klausymo režimą.

IŠGIRSKITE TYLĄ

AirPods Pro yra vienintelės į ausis įstatomos ausinės su aktyviu triukšmo slopinimu. Išorinis mikrofonas aptinka pašalinius garsus, o galingas H1 procesorius atitinkamai 200 kartų per sekundę atlieka korekcijas, pašalindamas bet kokius trukdžius. Taip sukuriamas ypač švarus garsas, kad galėtumėte geriau susikoncentruoti į tai, kas jums svarbiausia: muziką, pokalbius, audioknygas.

DAUGIAU NEI TIK AUSINĖS

Ausinės puikiai tiks ir intensyviai sportuojantiems, nes yra atsparios prakaitui ir lengvam lietui. O turintiems klausos sutrikimų patiks „Live listen“ funkcija, leidžianti lengviau išgirsti pašnekovus triukšmingoje aplinkoje – ausinės susitiprins tik reikalingą garsą. Komplektacijoje rasite ne tik AirPods Pro ausines, bet ir jas įkraunantį dėklą, skirtingų dydžių silikoninius antgalius ir įkrovimo laidą.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Jeigu prekės užsakomos darbo dieną iki 17.00 valandos, siuntą pristatysime kitą darbo dieną, jeigu po 17.00 valandos – per 2 darbo dienas, bet ne ilgiau kaip per 3 darbo dienas nuo užsakymo gavimo. Jeigu prekės užsakomos savaitgalį (šeštadienį ir sekmadienį) ar švenčių dieną, užsakymas bus pristatytas per 2 darbo dienas.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d.

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos. Perkant telefonus (išskyrus iPhone) internetu - suteikiama net 36 mėn. garantija.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.