Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Belaidės ausinės JBL TUNE 220TWS Puikiomis galios ir ištvermės savybėmis pasižyminčios belaidės ausinės JBL TUNE 220TWS atkuria aukščiausios kokybės garsą bei leidžia jums išsivaduoti iš laidų raizgalynės. JBL TUNE 220TWS C2149 Belaidės ausinės JBL TUNE 220TWS juoda rožinė Smart gadgets 0 99

Belaidės ausinės JBL TUNE 220TWS

Pasirinkite spalvą juoda rožinė

Aprašymas

SUBTILIOS, GALINGOS, IŠSKIRTINĖS

PRISITAIKO PRIE JŪSŲ

Naujosios JBL Tune 220TWS gyvena jūsų ritmu. Tai ausinės sukurtos taip, kad jums ištikimai tarnautų bet kokiomis gyvenimiškomis aplinkybėmis. Gyvenkite taip, kaip jums norisi, nei kiek nevaržydami savęs. Tvirto dizaino ausinės su metalo elementais akimirksniu taps jūsų unikalaus stiliaus išraiškos priemone. Tuo tarpu ergonomiški sprendimai užtikrina ne tik tai, kad JBL Tune 220TW patikimai laikysis jūsų ausyse, bet ir jų nevargins, net jeigu muzikos klausysitės valandų valandas.

DAUGIAU JOKIŲ APRIBOJIMŲ

Išsivaduokite iš laidų pinklių ir pajuskite tikrąją laisvę. Muzika nuo šiol galite mėgautis taip, kaip jums norisi. JBL Tune 220TWS akimirksniu suporuosite su savo telefonu ir pasiruošite dar patogesnei kasdienybei. Ant ausinių korpuso rasite ypatingai patogius ir intuityviai valdomus kontrolės mygtukus, kurių dėka patogiai reguliuosite garso lygį, o taip pat akimirksniu sureaguosite į naują skambutį. Net ir visa galva pasinėrę į mylimą muziką, jūs neprarasite ryšio su išoriniu pasauliu.

DAR DAUGIAU GALIMYBIŲ

Kompaktiškąsias JBL Tune 220TWS dar patogiau nešiotis su savimi. Stilingas ir praktiškas jų dėklas lengvai telpa į kelnių ar palto kišenę, tad aukščiausios kokybės garsas visada bus pasiekiamas ranka. Mes neperdedame. Ausinėse veikia neįtikėtinai ir netikėtai galingi 12,5 mm draiveriai, leidžiantys mėgautis įstabaus detalumo žemais bei aukštais muzikos dažniais. Jus pakerės ir JBL Tune 220TWS baterijos. Pačios ausinės be pertraukos gros 3 valandas, o dėkle esančios energijos pakaks dar 16 valandų.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Jeigu prekės užsakomos darbo dieną iki 17.00 valandos, siuntą pristatysime kitą darbo dieną, jeigu po 17.00 valandos – per 2 darbo dienas, bet ne ilgiau kaip per 3 darbo dienas nuo užsakymo gavimo. Jeigu prekės užsakomos savaitgalį (šeštadienį ir sekmadienį) ar švenčių dieną, užsakymas bus pristatytas per 2 darbo dienas.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d.

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos. Perkant telefonus (išskyrus iPhone) internetu - suteikiama net 36 mėn. garantija.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.