Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Belaidės ausinės JBL Reflect Flow Sport TWS Kompaktiškosios belaidės ausinės JBL Reflect Flow jūsų gyvenimui suteiks dar daugiau laisvės ir leis muzika mėgautis dar patogiau ir ilgiau. JBL Reflect Flow Sport TWS C2128 Belaidės ausinės JBL Reflect Flow Sport TWS Ausinės 0 149

Belaidės ausinės JBL Reflect Flow Sport TWS

Pasirinkite spalvą juoda

Aprašymas

DAUGIAU LAISVĖS, GALIMYBIŲ, GARSO

VISIŠKAI NAUJAS LAISVĖS POJŪTIS

Mėgaukitės aukščiausio lygio belaide patirtimi. Nesvarbu, ką bedarytumėte – dirbtumėte, sportuotumėte ar klajotumėte miesto gatvėmis – JBL Reflect Flow tobulai prisitaikys prie jūsų. Ausinės sukurtos kruopščiai išdirbant kiekvieną detalę. Ergonomiški silikoniniai antgaliai ir patentuoti Freebit laikikliai užtikrina, kad JBL Reflect Flow patikimai laikysis savo vietoje ir nevargins jūsų ausų. Tiesiog įsidėsite jas ir pamiršite, kad iš viso vaikščiojate su ausinėmis.

UNIVERSALUMAS VISOSE SRITYSE

JBL Reflect Flow leidžia visa galva pasinerti į mylimą muziką, bet tuo pačiu ir neprarasti ryšio su išoriniu pasauliu. Jų garsą reguliuosite bei į skambučius atsiliepsite arba intuityviais mygtukais, arba išsikviesdami išmanųjį asistentą. Ausinės turi ir Ambient Aware funkciją, kurios dėka tai, kas darosi aplink, girdėsite net klausydamiesi muzikos. O štai TalkThru dėka gyvą pokalbį palaikysite ir dėvėdami ausines.

GALIA IR IŠTVERMĖ

Mėgaukitės firmine JBL garso kokybe pačiose kompaktiškiausiose gamintojo ausinėse. JBL Reflect Flow veikia 5,8 mm draiveriai, tiesiog nuostabiai atkuriantys tiek aukštus, tiek žemus dažnius, tad muzikos klausytis galėsite maksimaliai patogiai, bet tuo pačiu ir nedarydami jokių nuolaidų garso kokybei. Be to, ausinės pasižymi ir įspūdingomis ištvermės savybėmis. Pačių JBL Reflect Flow baterijoje energijos pakaks 10 valandų grojimo, o jų dėklas suteiks dar 20 papildomų valandų. Vos 10 minučių krovimo virsta visa valanda muzikos.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Prekes pristatome visoje Lietuvoje per 2-4 d. d.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.

∙ Baterijos veikimo trukmė paremta gamintojo laboratoriniais matavimais idealiomis sąlygomis. Faktinis baterijos veikimo laikas gali skirtis realioje aplinkoje priklausomai nuo tinklo aplinkos, naudojimo intensyvumo, naudojimo laikotarpio, nuo tokių veiksnių, kaip įrenginio nustatymai, naudojimo būdas ir naudojimo sąlygos. Baterijos talpa (tipinė): tipinė vertė pateikiama gamintojo nustatyta trečiųjų šalių laboratorijose idealiomis sąlygomis. Tipinė vertė apskaičiuota vertinant vidutines baterijos vertes, atsižvelgiant į talpos nuokrypius tarp pagal IEC 61960 standartą išbandytų pavyzdžių.

∙ Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais.

∙ Ypatybės ir specifikacijos yra tikslios nuo gaminio pasirodymo rinkoje, tačiau gali būti keičiamos iš anksto neįspėjus.

∙ Naudotojo atmintis yra mažesnė nei visa atmintis dėl įrašytos operacinės sistemos ir programinės įrangos, kuri valdo įrenginio funkcijas. Faktinė naudotojo atmintis skirsis priklausomai nuo mobiliojo ryšio operatoriaus ir gali pasikeisti atlikus programinės įrangos naujinimą.

∙ Ekrano dydis: Faktinis matomas plotas yra mažesnis dėl suapvalintų kampų ir kameros išpjovos.