Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Belaidės ausinės Harman Kardon FLY TWS Itin kokybišku garsu pasižyminčios Harman Kardon FLY TWS ausinės leis mėgautis mylima muzika iki 20 valandų bet kokiomis sąlygomis – jos atsparios vandeniui, prakaitui ir turi naudingas išmaniąsias funkcijas. Harman Kardon FLY TWS C2476 Belaidės ausinės Harman Kardon FLY TWS juoda Ausinės 0 199

Belaidės ausinės Harman Kardon FLY TWS

Pasirinkite spalvą juoda

Aprašymas

KOKYBIŠKAS GARSAS, KOMPAKTIŠKAS DIZAINAS

PATVARUS DIZAINAS

Šios Harman Kardon ausinės yra atsparios prakaitui ir vandeniui – turi IPX5 sertifikatą. Be to, ergonomiškas dizainas leidžia ausinių kaišteliui geriau priglusti ausies kanale ir užtikrinti, jog jos laikysis patikimai. Papildomi akcentai iš odos ausinėms suteikia prabangos įspūdį, kuris puikiai dera su itin kokybišku garsu.

ILGESNĖ VEIKIMO TRUKMĖ

Pilnai įkrovus ausines ir jų dėkliuką-bateriją, galėsite klausytis muzikos net iki 20 valandų. 6 valandos energijos – ausinėse, ir dar 14 valandų energijos – dėkliuke. Ausinės automatiškai išsijungia, kai nesiklausote muzikos ilgiau nei programėlėje nustatytas laikas – taip dar labiau tausojam energija. Be to, ausinių skambesį galima personalizuoti pagal savo skonį – Harman Kardon programėlėje keičiant ekvalaizerio nustatymus.

DAUGIAU IŠMANUMO

Ausinės palaiko išmaniuosius Google ir Amazon Alexa asistentus – tad galėsite lengvai duoti trumpas komandas ar atlikti paprastą paiešką balsu, neišsitraukę telefono iš kišenės. Harman Kardon FLY TWS turi ir keletą naudingų režimų – TalkThru leidžia patylinti muziką nenusiimant ausinių ir taip girdėti aplinką, kai reikia kalbėti. Ambient Aware režimas apjungia muziką ir aplinkos garsus, kad geriau girdėtumėte, kas vyksta aplink.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Prekes pristatome visoje Lietuvoje per 2-4 d. d.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.

∙ Baterijos veikimo trukmė paremta gamintojo laboratoriniais matavimais idealiomis sąlygomis. Faktinis baterijos veikimo laikas gali skirtis realioje aplinkoje priklausomai nuo tinklo aplinkos, naudojimo intensyvumo, naudojimo laikotarpio, nuo tokių veiksnių, kaip įrenginio nustatymai, naudojimo būdas ir naudojimo sąlygos. Baterijos talpa (tipinė): tipinė vertė pateikiama gamintojo nustatyta trečiųjų šalių laboratorijose idealiomis sąlygomis. Tipinė vertė apskaičiuota vertinant vidutines baterijos vertes, atsižvelgiant į talpos nuokrypius tarp pagal IEC 61960 standartą išbandytų pavyzdžių.

∙ Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais.

∙ Ypatybės ir specifikacijos yra tikslios nuo gaminio pasirodymo rinkoje, tačiau gali būti keičiamos iš anksto neįspėjus.

∙ Naudotojo atmintis yra mažesnė nei visa atmintis dėl įrašytos operacinės sistemos ir programinės įrangos, kuri valdo įrenginio funkcijas. Faktinė naudotojo atmintis skirsis priklausomai nuo mobiliojo ryšio operatoriaus ir gali pasikeisti atlikus programinės įrangos naujinimą.

∙ Ekrano dydis: Faktinis matomas plotas yra mažesnis dėl suapvalintų kampų ir kameros išpjovos.