Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Belaidis pultelis žaidimų konsolei PS5 DualSense Belaidis vibruojantis žaidimų pultelis Sony PlayStation PS5 DualSense ne tik padės dar labiau įsijausti į mėgstamų žaidimų veiksmą, bet ir praplės žaidimo patirtis naujais pojūčiais bei įspūdžiais. CA18805007 Belaidis pultelis žaidimų konsolei PS5 DualSense juoda Kompiuterių priedai 0 69.9

Belaidis pultelis žaidimų konsolei PS5 DualSense

Pasirinkite spalvą juoda

Aprašymas

PATOGUS IR NATŪRALUS VALDYMAS

NEVARŽOMAS MALONUMAS

Šis valdymo pultelis pasižymi moderniu bei ypatingai funkcionaliu dizainu, tad spalvingomis žaidimų patirtimis galėsite mėgautis be jokių ribų. Dėl Sony PlayStation PS5 DualSense pultelyje integruotos baterijos jums nereikės sukti galvos dėl papildomų laidų. Energijai pasibaigus pultelį patogiai ir greitai įkrausite naudodamiesi C tipo USB jungtimi.

TIKROVIŠKA ŽAIDIMŲ PATIRTIS

Sony PlayStation PS5 DualSense perkels žaidimus į realybę. Dėl grįžtamojo ryšio technologijos galėsite pajusti žaidimo aplinką ir jame atliekamus veiksmus. Pultelio vibracija ir mygtukų pasipriešinimo lygis dinamiškai kinta, atsižvelgiant į tai, ką jūs darote. Savo rankomis pajusite, kai žaidime vairuojamas automobilis nuvažiuos nuo kelio ar personažas rankomis prisilies prie įrankio.

TIKRIEMS AISTRUOLIAMS

Dalinkitės savo aistra žaidimams su visu pasauliu. Create mygtuko pagalba galėsite užfiksuoti ir tiesiogiai transliuoti įsimintiniausias žaidimų akimirkas ir nuotykius. Be to, Sony PlayStation PS5 DualSense turi 3,5 mm ausinių lizdą ir įntegruotą mikrofoną, kuris leis internetu bendrauti su draugais. Naudodamiesi specialiu nutildymo mygtuku, lengvai išjungsite balso įrašymą akimirksniu.