Į viršų
Belaidės ausinės Samsung Gear IconX Samsung Gear IconX yra svajonių ausinės sportuojantiems žmonėms. Jos ne tik leis mėgautis iki 1000 mėgstamų dainų, bet ir seks nubėgtus ar nuvažiuotus kilometrus, širdies ritmą, bei bus sąžinės balsas kiekvienos treniruotės metu. Samsung Samsung Gear IconX C1571 Belaidės ausinės Samsung Gear IconX Smart gadgets 189 199

Belaidės ausinės Samsung Gear IconX

Pasirinkite spalvą pilka juoda rožinė
Pasirinkite mokėjimo planą
Eur/mėn.
Įrenginio mėnesinis mokestis
Eur/mėn.

Vienkartinis laikmenos mokestis 1,22 Eur

Pradinė įmoka Eur

Sutarties terminas 24 mėn.

Viso per mėnesį:
Eur/ mėn.
Rezervuoti

Atsiprašome, šiuo metu šios prekės neturime. Užsukite vėliau!

Aprašymas

Šios ausinės ne tik leis klausytis muzikos, bet ir seks jūsų judėjimo greitį bei širdies ritmą. Puikus įrenginys sportą ir aktyvų laisvalaikį mėgstantiems žmonėms. Su jomis jūsų judesių nevaržys jokie laidai, o patogus kištukas bei auselė stabiliai jas laikys ausyse. Įdiegtas specialus balso vadovas pateiks atnaujinimus apie svarbiausius duomenis nuo greičio, atstumo ir trukmės iki širdies ritmo ir sudegintų kalorijų. 4 GB vidinė atmintis leis įsikelti iki 1000 dainų. Lietimu valdomos ausinės leis greitai ir patogiai sustabdyti bei patildyti ar pagarsinti muziką, atsiliepti arba baigti pokalbį. Ausinės suderinamos su specialia mobiliąja programėle, kurią parsisiuntę į mobilųjį telefoną, galėsite rasti visą informaciją susijusią su jūsų treniruote.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Pristatymas nurodytu adresu yra nemokamas.
Jeigu prekės užsakomos darbo dieną iki 17:00 valandos, siuntą pristatysime kitą darbo dieną, jeigu po 17:00 valandos – per 2 darbo dienas, bet ne ilgiau kaip per 3 darbo dienas nuo užsakymo gavimo. Jeigu prekės užsakomos savaitgalį (šeštadienį ir sekmadienį) ar švenčių dieną, užsakymas bus pristatytas per 2 darbo dienas.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d.

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Įranga internetu parduodama kartu su mėnesinio mokėjimo paslaugų sutartimi arba perkant be sutarties.
Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos. Perkant telefonus (išskyrus iPhone) internetu - suteikiama net 36 mėn. garantija. Daugiau informacijos
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.