Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Belaidės ausinės JBL TUNE 600BT Ypač lengvos, bet tuo pačiu ir netikėtai tvirtos belaidės ausinės JBL TUNE 600BTNC pasižymi puikiomis garso atkūrimo savybėmis, o taip pat geba ir blokuoti išorinį triukšmą. JBL TUNE 600BT C2127 Belaidės ausinės JBL TUNE 600BT juoda balta mėlyna rožinė Smart gadgets 0 99

Belaidės ausinės JBL TUNE 600BT

Aprašymas

TVIRTOS, STILINGOS, PROTINGOS

LENGVOS, BET TUO PAČIU IR PATVARIOS

Naujosios JBL TUNE 600BTNC sukurtos tiems, kurie ieško patogių ir kompaktiškų ausinių, tinkančių intensyviam kasdieniam naudojimui. Kuriant šį modelį, pasitelktos tik ypač lengvos medžiagos, todėl jį labai patogu dėvėti net ir ilgą laiko tarpą. Be to, JBL TUNE 600BTNC pasižymi ir neįtikėtinu atsparumu. Ausinės konstruotos ne sprintui, o maratonui. Net ir po ilgų naudojimosi metų, jos lankstysis taip pat pat lengvai, kaip ir pirmąją dieną, o atrodys taip pat nepriekaištingai.

TIKRAS KLAUSYMOSI MALONUMAS

Žinoma, dar svarbiau tai, kas slepiasi naujųjų JBL TUNE 600BTNC viduje – jų garso atkūrimo sistema. Tai ausinės, leisiančios jums mėgautis kiekviena nata bei kiekvienu dažniu. Modelyje veikia 32 mm garsiakalbiai su PureBass sistema, atkuriantys tiesiog neįtikėtinos kokybės garsą. Be to, JBL TUNE 600BTNC turi ir aktyviąją garso blokavimo funkciją. Tai reiškia, kad dabar turėsite galimybę trumpam nutildyti išorinį pasaulį ir visiškai susitelkti į tai, ko klausotės ir ką darote.

SU JUMIS KIEKVIENĄ AKIMIRKĄ

Net ir užblokavę aplinkinio pasaulio triukšmą, jūs nei akimirkai neprarasite ryšio su juo. JBL TUNE 600BTNC tiesiog akimirksniu suporuojamos su jūsų telefonu ar kompiuteriu, bei leidžia juos valdyti intuityvių mygtukų paspaudimais. Jų pagalba, labai paprastai reguliuosite garso lygį ar atsiliepsite į skambučius. Ausinės jus sužavės ir savo neeiline ištverme. Iki galo įkrautos, jos be pertraukos gros 12 valandų, o baterija iki galo pamaitinama vos per dvi valandas. Modelio komplekte rasite ir laidą, kuriuo JBL TUNE 600BTNC prijungsite ir nenaudodami Bluetooth.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Jeigu prekės užsakomos darbo dieną iki 17.00 valandos, siuntą pristatysime kitą darbo dieną, jeigu po 17.00 valandos – per 2 darbo dienas, bet ne ilgiau kaip per 3 darbo dienas nuo užsakymo gavimo. Jeigu prekės užsakomos savaitgalį (šeštadienį ir sekmadienį) ar švenčių dieną, užsakymas bus pristatytas per 2 darbo dienas.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d.

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos. Perkant telefonus (išskyrus iPhone) internetu - suteikiama net 36 mėn. garantija.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.