Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Belaidės ausinės JBL LIVE 400BT Belaidės ausinės LIVE 400BT užtikrina pačios aukščiausios kokybės garsą, tuo pačiu leisdamos ir išsivaduoti iš erzinančių laidų. Modelis nepertraukiamai groja net iki 24 valandų, todėl galėsite mėgautis tikra ir nesuvaržyta laisve. JBL LIVE 400BT C1898 Belaidės ausinės JBL LIVE 400BT juoda raudona Kompiuterių priedai 0 99

Belaidės ausinės JBL LIVE 400BT

Pasirinkite spalvą juoda raudona

Aprašymas

ĮTRAUKIANČIOS, IŠMANIOS, IŠTVERMINGOS

PASINERKITE Į MUZIKĄ

Naujosios JBL LIVE400BT užtikrina paties aukščiausios lygio garso kokybę. Jas dėvėdami aiškiai girdėsite kiekvieną natą ir kiekvieną instrumentą. Tuo pačiu ausinėse veikia ir Ambient Aware bei TalkThru technologijos, kurios leidžia muzika mėgautis neizoliuojant savęs ir girdint viską, kas darosi aplink jus.

VISADA ĮVYKIŲ SŪKURYJE

JBL LIVE400BT – tai gerokai daugiau nei vien tik tobulai garsą atkuriančios ausinės. Tai ir priemonė, padedanti gyventi patogiau. Naudodami intuityvius mygtukus ausinių šone, patogiai atsiliepsite ar vykdysite skambučius, valdysite virtualųjį asistentą ir netgi diktuosite draugui skirtą žinutę.

MUZIKA NUO RYTO IKI VAKARO

JBL LIVE400BT jus neabejotinai sužavės ir savo neeiline ištverme. Iki galo įkrautos, muzika jos leis be pertraukos mėgautis net 24 valandas. Vos 15 minučių įkrovos jums suteiks 2 valandas muzikos. Be to, ausinių vidinė dalis padengta ypač minkšta, prie jūsų galvos ir ausų prisitaikančia danga, todėl jas dėvėti bus visada patogu.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Jeigu prekės užsakomos darbo dieną iki 17.00 valandos, siuntą pristatysime kitą darbo dieną, jeigu po 17.00 valandos – per 2 darbo dienas, bet ne ilgiau kaip per 3 darbo dienas nuo užsakymo gavimo. Jeigu prekės užsakomos savaitgalį (šeštadienį ir sekmadienį) ar švenčių dieną, užsakymas bus pristatytas per 2 darbo dienas.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d.

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos. Perkant telefonus (išskyrus iPhone) internetu - suteikiama net 36 mėn. garantija.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.