Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Belaidės ausinės Bang & Olufsen Beoplay H9 (3rd Gen) Prabangios, trečios kartos Beoplay H9 belaidės ausinės be jokių kompromisų – aukščiausios įmanomos kokybės garsas, geriausios medžiagos, 25 valandų baterijos ištvermė ir aktyvus triukšmo slopinimas. Bang&Olufsen Beoplay H9 (3rd Gen) C2505 Belaidės ausinės Bang & Olufsen Beoplay H9 (3rd Gen) smėlinė juoda Ausinės 0 499

Belaidės ausinės Bang & Olufsen Beoplay H9 (3rd Gen)

Pasirinkite spalvą smėlinė juoda

Aprašymas

PRABANGAUS GARSO IR DIZAINO DERINYS

NEPAMIRŠTAMAS DIZAINAS

Tai prabangiausios Bang & Olufsen ausinės ir vien pažvelgus į jų dizainą, akivaizdu kodėl. Elegantiškos ausinių pagalvėlės apgaubia ausis itin minkšta ir aukštos kokybės natūralia oda, po kuria slypi prie galvos formos prisitaikantis polimerinis užpildas. Dėl to net ir ilgai dėvėdami šias ausines nejausite nuovargio ar nuspaudimų. Poliruotas ir anoduotas aliuminis, lietimui jautrus valdymo paviršius bei natūralios odos akcentai užbaigia šių įstabių ausinių dizainą.

PAŽANGUS PAŠALINIO TRIUKŠMO SLOPINIMAS

Šios ausinės pasižymi išskirtiniu ir autentišku Bang & Olufsen garsu. Jose taip pat pritaikyti geriausi aktyvaus triukšmo slopinimo sprendimai. Įjungus tylųjį režimą, galėsite visiškai izoliuoti pašalinius garsus ir susitelkti į mylimą muziką. Bang & Olufsen garso inžinieriai meistriškai suderino šių ausinių akustiką, kad jos suteiktų geriausią įmanomą klausymo patirtį ir skleistų tik geriausios kokybės garsą – čia nėra jokių kompromisų. Ausinės turi ir Transparency režimą, kuris leidžia klausytis aplinkos garsų, kai to reikia.

DAUGIAU MUZIKOS VIENU ĮKROVIMU

Ausinės belaidžiame režime, su įjungtu aktyviu triukšmo slopinimu, gros iki 25 valandų. Esant poreikiui, prie jų galima prijungti ir įprastą, 3,5 mm jungties ausinių laidą. Ausinėse yra dedikuotas mygtukas balso asistentui iškviesti, tad net neištraukę telefono iš kišenės galėsite paliepti Google asistentui perjungti dainą ar atlikti greitą paiešką. Ausinių skambesį galima personalizuoti per Bang & Olufsen programėlę, keičiant ekvalaizerio nuostatas.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Prekes pristatome visoje Lietuvoje per 2-4 d. d.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.

∙ Baterijos veikimo trukmė paremta gamintojo laboratoriniais matavimais idealiomis sąlygomis. Faktinis baterijos veikimo laikas gali skirtis realioje aplinkoje priklausomai nuo tinklo aplinkos, naudojimo intensyvumo, naudojimo laikotarpio, nuo tokių veiksnių, kaip įrenginio nustatymai, naudojimo būdas ir naudojimo sąlygos. Baterijos talpa (tipinė): tipinė vertė pateikiama gamintojo nustatyta trečiųjų šalių laboratorijose idealiomis sąlygomis. Tipinė vertė apskaičiuota vertinant vidutines baterijos vertes, atsižvelgiant į talpos nuokrypius tarp pagal IEC 61960 standartą išbandytų pavyzdžių.

∙ Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais.

∙ Ypatybės ir specifikacijos yra tikslios nuo gaminio pasirodymo rinkoje, tačiau gali būti keičiamos iš anksto neįspėjus.

∙ Naudotojo atmintis yra mažesnė nei visa atmintis dėl įrašytos operacinės sistemos ir programinės įrangos, kuri valdo įrenginio funkcijas. Faktinė naudotojo atmintis skirsis priklausomai nuo mobiliojo ryšio operatoriaus ir gali pasikeisti atlikus programinės įrangos naujinimą.

∙ Ekrano dydis: Faktinis matomas plotas yra mažesnis dėl suapvalintų kampų ir kameros išpjovos.