Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Bevielės ausinės JBL Everest Elite 750 NC Stilingos, tvirtos ir patikimos belaidės triukšmą blokuojančios ausinės JBL EVEREST™ ELITE 750NC pasižymi aukščiausios kokybės garso atkūrimo savybėmis. JBL Everest Elite 750 NC C1461 Bevielės ausinės JBL Everest Elite 750 NC Kompiuterių priedai 289

Bevielės ausinės JBL Everest Elite 750 NC

Pasirinkite spalvą tamsiai pilkas sidabrinė

Aprašymas

SOLIDŽIOS, LANKSČIOS, PROTINGOS

KOMPAKTIŠKOS IR PRISITAIKANČIOS

Naujosios JBL EVEREST™ ELITE 750NC – tai tikrų tikriausias dizaino šedevras. Jas kuriant panaudoti patys moderniausi ir tobuliausi ergonominiai sprendimai. Jos tobulai pristaiko prie jūsų ausų, užtikrindamos aukščiausio lygio komfortą. Net ir ilgos valandos nepertraukiamo klausymo nei kiek nevargins jūsų ausų. JBL EVEREST™ ELITE 750NC pagamintos iš aukštos kokybės plastiko bei metalinių ir medžiaginių elementų, todėl pasižymi tvirtumu ir ilgaamžiškumu. Be to, ausines lengvai sulankstysite, tad jas bus dar patogiau visur nešiotis su savimi.

GIRDĖKITE TAI, KĄ NORITE GIRDĖTI

Tačiau labiausiai žavinčios yra JBL EVEREST™ ELITE 750NC garso atkūrimo savybės. Ausinėse veikia 50 mm garsiakalbiai su PureBass sistema, atkuriantys nuostabaus sodrumo žemus dažnius ir ypatingai švarų garsą. Modelis taip pat palaiko ir TruNote Auto Sound Calibration funkciją, kuri garsą paskirsto taip, kad šis geriausiai tiktų būtent jūsų ausies formai. Jus taip pat sužavės ir JBL EVEREST™ ELITE 750NC garso blokavimo savybės. Jas galėsite reguliuoti pagal savo individualius poreikius, todėl girdėsite tiek išorinio triukšmo, kiek norėsite tą akimirką.

DAUGIAU RYŠIO SU PASAULIU

Naująsias JBL EVEREST™ ELITE 750NC ypač greitai ir lengvai suporuosite su savo kompiuteriu ar telefonu, bei intuityviais mygtukų paspaudimais reguliuosite garso lygį, atsiliepsite į skambučius, aktyvuosite asmeninį asistentą. Tuo tarpu parsisiuntę specialią My JBL Headphones aplikaciją atrakinsite dar daugiau ausinių potencialo, supaprastindami jų valdymą ir pirmieji gaudami visus atnaujinimus. Modelis išsiskiria ir savo ištverme. Iki galo įkrautos jos gros iki 20 valandų, o naudojant adaptyvaus garso blokavimo funkciją – iki 15 valandų.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Jeigu prekės užsakomos darbo dieną iki 17.00 valandos, siuntą pristatysime kitą darbo dieną, jeigu po 17.00 valandos – per 2 darbo dienas, bet ne ilgiau kaip per 3 darbo dienas nuo užsakymo gavimo. Jeigu prekės užsakomos savaitgalį (šeštadienį ir sekmadienį) ar švenčių dieną, užsakymas bus pristatytas per 2 darbo dienas.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos. Perkant telefonus (išskyrus iPhone) internetu - suteikiama net 36 mėn. garantija.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.