Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Belaidės ausinės Apple AirPods Pro Apple AirPods Pro belaidės ausinės turi aktyvią triukšmo slopinimo technologiją, kuri užtikrina aukštos kokybės garsą be jokių trikdžių. Ausinės taip pat valdomos lietimu, o ištvermingos baterijos pakaks daugiau nei 24 val. Apple AirPods Pro C2087 Belaidės ausinės Apple AirPods Pro balta Ausinės 0 278

Belaidės ausinės Apple AirPods Pro

Pasirinkite spalvą balta

Aprašymas

PAŽANGIAUSIOS GARSO TECHNOLOGIJOS

IŠSKIRTINIS KOMFORTAS

Su aukščiausio lygio Apple AirPods Pro belaidėmis ausinėmis jausite tik garsą, bet ne pačias ausines. Pašaliniai garsai neturi jokių šansų sutrukdyti jūsų muzikos klausymąsi, nes yra slopinami dvejopai: išskirtinį sandarumą užtikrinančiais antgaliais, kurie priglunda bet kokios ausies kanale ir naudojant pažangią, aktyviąją garso slopinimo technologiją.

IŠTVERMINGA BATERIJA

Pamirškite painius laidus, nes šios ausinės įkraunamos belaidžiu būdu, naudojant Qi standarto belaidžius kroviklius. Talpi ausinių dėklo baterija užtikrina, kad energijos užteks ilgiau nei 24 valandoms. Vieną kartą pilnai įkrovus ausines dėkle, galėsite nepertraukiamai mėgautis muzika net iki 4,5 valandos. O įkrovus ausines tik 5 minutes, klausysite iki valandos.

INTUITYVUS VALDYMAS IR DIZAINAS

Kiekvienas komponentas ausinių viduje turi savo vietą ir puikiai dera su kitais, taip sukuriant tobulą technologijų harmoniją. Pažangus 10 branduolių H1 lustas užtikrina aukščiausią garso kokybę ir automatiškai suderina skirtingus dažnius geriausiai patirčiai. Ausinių kotelis turi jėgos jutiklį, kurį liečiant galima perjungti muziką, atsiliepti į skambučius ar pereiti į aplinkos klausymo režimą.

IŠGIRSKITE TYLĄ

AirPods Pro yra vienintelės į ausis įstatomos ausinės su aktyviu triukšmo slopinimu. Išorinis mikrofonas aptinka pašalinius garsus, o galingas H1 procesorius atitinkamai 200 kartų per sekundę atlieka korekcijas, pašalindamas bet kokius trukdžius. Taip sukuriamas ypač švarus garsas, kad galėtumėte geriau susikoncentruoti į tai, kas jums svarbiausia: muziką, pokalbius, audioknygas.

DAUGIAU NEI TIK AUSINĖS

Ausinės puikiai tiks ir intensyviai sportuojantiems, nes yra atsparios prakaitui ir lengvam lietui. O turintiems klausos sutrikimų patiks „Live listen“ funkcija, leidžianti lengviau išgirsti pašnekovus triukšmingoje aplinkoje – ausinės susitiprins tik reikalingą garsą. Komplektacijoje rasite ne tik AirPods Pro ausines, bet ir jas įkraunantį dėklą, skirtingų dydžių silikoninius antgalius ir įkrovimo laidą.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Prekes pristatome visoje Lietuvoje per 2-4 d. d.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.

∙ Baterijos veikimo trukmė paremta gamintojo laboratoriniais matavimais idealiomis sąlygomis. Faktinis baterijos veikimo laikas gali skirtis realioje aplinkoje priklausomai nuo tinklo aplinkos, naudojimo intensyvumo, naudojimo laikotarpio, nuo tokių veiksnių, kaip įrenginio nustatymai, naudojimo būdas ir naudojimo sąlygos. Baterijos talpa (tipinė): tipinė vertė pateikiama gamintojo nustatyta trečiųjų šalių laboratorijose idealiomis sąlygomis. Tipinė vertė apskaičiuota vertinant vidutines baterijos vertes, atsižvelgiant į talpos nuokrypius tarp pagal IEC 61960 standartą išbandytų pavyzdžių.

∙ Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais.

∙ Ypatybės ir specifikacijos yra tikslios nuo gaminio pasirodymo rinkoje, tačiau gali būti keičiamos iš anksto neįspėjus.

∙ Naudotojo atmintis yra mažesnė nei visa atmintis dėl įrašytos operacinės sistemos ir programinės įrangos, kuri valdo įrenginio funkcijas. Faktinė naudotojo atmintis skirsis priklausomai nuo mobiliojo ryšio operatoriaus ir gali pasikeisti atlikus programinės įrangos naujinimą.

∙ Ekrano dydis: Faktinis matomas plotas yra mažesnis dėl suapvalintų kampų ir kameros išpjovos.