Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Belaidės ausinės Apple AirPods 2 (su belaidžio įkrovimo dėklu) Kokybiškas garsas, patogus ir išmanus naudojimas ir įspūdinga galia – tai naują požiūrį į belaides ausines kuriančios Apple AirPods 2 bevielės ausinės, su belaidžio įkrovimo dėklu. Apple AirPods 2 C1894 Belaidės ausinės Apple AirPods 2 (su belaidžio įkrovimo dėklu) balta Kompiuterių priedai 0 229

Belaidės ausinės Apple AirPods 2 (su belaidžio įkrovimo dėklu)

Pasirinkite spalvą balta

Aprašymas

išskirtinis stilius ir kokybė

NAUJAS POŽIŪRIS Į AUSINES

Dar ilgesnis „AirPods“ pokalbių laikas ir naujas belaidžio įkrovimo dėklas sukuria neprilygstamą belaidžių ausinių patirtį, su bet kuriuo jūsų turimu įrenginiu. Sodrus, aukštos kokybės garsas veikia taip magiškai, kad muzika taps neatsiejama gyvenimo dalimi, su kuria nenorėsite skirtis nė akimirkai.

JOKIŲ LAIDŲ, JOKIŲ RIBŲ

„AirPods“ lengvai sukonfigūruosi vienu bakstelėjimu ir jos bus automatiškai prijungtos visam laikui. Jomis išties lengva naudotis. Jos žino, kai įsidedi ausines į ausis, ir muzika pristabdoma, kai jas išsiimi. „AirPods“ puikiai veikia klausantis muzikos per „iPhone“, „iPad“ ar „Mac“.

PRIVALOTE IŠGIRSTI

Visiškai naujas „Apple“ H1 ausinių lustas užtikrina spartesnį ir stabilesnį belaidį ryšį su jūsų įrenginiais – iki 2 kartų greičiau persijungia prie aktyvių įrenginių ir pusantro karto greitesnis telefono skambučių sujungimo laikas. H1 lustas taip pat užtikrina mažesnę delsą žaidimų metu net iki 30 procentų. Todėl kai žaisite, klausysite muzikos ar mėgausitės tinklalaidėmis, girdėsite geresnės kokybės garsą.

IŠMANUS PATOGUMAS

Optiniai jutikliai ir judesio akcelerometrai veikia kartu, kad automatiškai valdytų garso patirtį, įjungtų mikrofoną telefono skambučių metu ir įgalintų „AirPods“ leisti garsą, kai tik įdedate jas į ausis. Taip pat be jokių suvaržymų galite nešiotis tik vieną ar abi „AirPods“ ausines ir paleisti arba praleisti dainą dukart spustelint ausinę. Balso atpažinimo akcelerometras nustato, kai kalbate, o kryptingi mikrofonai filtruoja išorinį triukšmą ir susitelkia į jūsų balsą. Be to, su naujuoju belaidžio įkrovimo dėklu įkrauti ausines labai paprasta - tiesiog padėkite „AirPods“ dėklą ant su „Qi“ suderinamo įkrovimo kilimėlio. Ir viskas. Dėklo priekyje esantis LED indikatorius rodo, kad „AirPods“ įkraunamos. Kai šalia įkrovimo kilimėlio nėra, galite naudoti „Lightning“ prievadą.

ĮSPŪDINGA GALIA

„AirPods“ užtikrina vieną ilgiausių rinkoje 5 valandų klausymo laiką, o dabar net iki 3 valandų pokalbių laiką – ir visa tai vos vienu įkrovimu. Be to, jas paprasta priderinti prie savo poreikių - dėka įkrovimo dėklo ausines galite įkrauti kelis kartus ir klausytis ilgiau nei 24 valandas. Reikia greitai įkrauti? Tiesiog įdėkite „AirPods“ atgal į dėklą 15 minučių ir galėsite klausytis iki 3 valandų bei kalbėti 2 valandas. Jei norite patikrinti akumuliatoriaus įkrovos lygį, tiesiog palaikykite „AirPods“ šalia „iPhone“.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Jeigu prekės užsakomos darbo dieną iki 17.00 valandos, siuntą pristatysime kitą darbo dieną, jeigu po 17.00 valandos – per 2 darbo dienas, bet ne ilgiau kaip per 3 darbo dienas nuo užsakymo gavimo. Jeigu prekės užsakomos savaitgalį (šeštadienį ir sekmadienį) ar švenčių dieną, užsakymas bus pristatytas per 2 darbo dienas.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos. Perkant telefonus (išskyrus iPhone) internetu - suteikiama net 36 mėn. garantija.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.