Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Belaidės ausinės JBL TUNE 120TWS Belaidės ausinės JBL TUNE 120TWS išsiskiria savo lengvumu ir kompaktiškumu, todėl leidžia mėgautis nevaržoma laisve ir patogumu. Naudojamos kartu su specialiu dėklu jos suteiks galimybe muzika mėgautis net iki 16 valandų. JBL TUNE 120TWS C1897 Belaidės ausinės JBL TUNE 120TWS juoda Kompiuterių priedai 0 99

Belaidės ausinės JBL TUNE 120TWS

Pasirinkite spalvą juoda

Aprašymas

LENGVOS, PATOGIOS, IŠMANIOS

DAUGIAU JOKIŲ LAIDŲ

Metas pamiršti laidus ir dėl jų atsirandančius suvaržymus. JBL TUNE 120TWS siūlo iš tikrųjų belaidę patirtį. Ergonomiško dizaino, ausyse tvirtai ir patogiai besilaikančios ausinės leidžia muzika mėgautis bei telefono skambučius kontroliuoti visiškai išsivadavus nuo erzinančių laidų.

NEPRIEKAIŠTINGAS GARSAS

Nepaisant savo minimalistinio dizaino, JBL TUNE 120TWS gali pasigirti didžiule galia ir puikia atkuriamo garso koktbe. Bet to, ausinių korpuse įdiegti ir intuityvūs valdymo mygtukai, su kuriais akimirksniu atsiliepsite į skambučius, valdysite garsą ar išsikviesite išmanųjų asistentą.

MUZIKA NIEKADA NESILIAUJA

Su JBL TUNE 120TWS muzikos klausysitės visą dieną. Iki galo galo įkrautos ausinės groja 4 valandos, o jeigu jas laikysite specialiame dėkle, pridėsite dar 12 valandų muzikos. Vos per 15 minučių dėkle, JBL TUNE 120TWS gaus tiek energijos, kad jos pakaktų valandai grojimo.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Jeigu prekės užsakomos darbo dieną iki 17.00 valandos, siuntą pristatysime kitą darbo dieną, jeigu po 17.00 valandos – per 2 darbo dienas, bet ne ilgiau kaip per 3 darbo dienas nuo užsakymo gavimo. Jeigu prekės užsakomos savaitgalį (šeštadienį ir sekmadienį) ar švenčių dieną, užsakymas bus pristatytas per 2 darbo dienas.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos. Perkant telefonus (išskyrus iPhone) internetu - suteikiama net 36 mėn. garantija.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.