Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Belaidės ausinės JBL TUNE 600BT Ypač lengvos, bet tuo pačiu ir netikėtai tvirtos belaidės ausinės JBL TUNE 600BTNC pasižymi puikiomis garso atkūrimo savybėmis, o taip pat geba ir blokuoti išorinį triukšmą. JBL TUNE 600BT C2127 Belaidės ausinės JBL TUNE 600BT balta mėlyna rožinė Ausinės 0 99

Belaidės ausinės JBL TUNE 600BT

Pasirinkite spalvą balta mėlyna rožinė

Aprašymas

TVIRTOS, STILINGOS, PROTINGOS

LENGVOS, BET TUO PAČIU IR PATVARIOS

Naujosios JBL TUNE 600BTNC sukurtos tiems, kurie ieško patogių ir kompaktiškų ausinių, tinkančių intensyviam kasdieniam naudojimui. Kuriant šį modelį, pasitelktos tik ypač lengvos medžiagos, todėl jį labai patogu dėvėti net ir ilgą laiko tarpą. Be to, JBL TUNE 600BTNC pasižymi ir neįtikėtinu atsparumu. Ausinės konstruotos ne sprintui, o maratonui. Net ir po ilgų naudojimosi metų, jos lankstysis taip pat pat lengvai, kaip ir pirmąją dieną, o atrodys taip pat nepriekaištingai.

TIKRAS KLAUSYMOSI MALONUMAS

Žinoma, dar svarbiau tai, kas slepiasi naujųjų JBL TUNE 600BTNC viduje – jų garso atkūrimo sistema. Tai ausinės, leisiančios jums mėgautis kiekviena nata bei kiekvienu dažniu. Modelyje veikia 32 mm garsiakalbiai su PureBass sistema, atkuriantys tiesiog neįtikėtinos kokybės garsą. Be to, JBL TUNE 600BTNC turi ir aktyviąją garso blokavimo funkciją. Tai reiškia, kad dabar turėsite galimybę trumpam nutildyti išorinį pasaulį ir visiškai susitelkti į tai, ko klausotės ir ką darote.

SU JUMIS KIEKVIENĄ AKIMIRKĄ

Net ir užblokavę aplinkinio pasaulio triukšmą, jūs nei akimirkai neprarasite ryšio su juo. JBL TUNE 600BTNC tiesiog akimirksniu suporuojamos su jūsų telefonu ar kompiuteriu, bei leidžia juos valdyti intuityvių mygtukų paspaudimais. Jų pagalba, labai paprastai reguliuosite garso lygį ar atsiliepsite į skambučius. Ausinės jus sužavės ir savo neeiline ištverme. Iki galo įkrautos, jos be pertraukos gros 12 valandų, o baterija iki galo pamaitinama vos per dvi valandas. Modelio komplekte rasite ir laidą, kuriuo JBL TUNE 600BTNC prijungsite ir nenaudodami Bluetooth.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Prekes pristatome visoje Lietuvoje per 2-4 d. d.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.

∙ Baterijos veikimo trukmė paremta gamintojo laboratoriniais matavimais idealiomis sąlygomis. Faktinis baterijos veikimo laikas gali skirtis realioje aplinkoje priklausomai nuo tinklo aplinkos, naudojimo intensyvumo, naudojimo laikotarpio, nuo tokių veiksnių, kaip įrenginio nustatymai, naudojimo būdas ir naudojimo sąlygos. Baterijos talpa (tipinė): tipinė vertė pateikiama gamintojo nustatyta trečiųjų šalių laboratorijose idealiomis sąlygomis. Tipinė vertė apskaičiuota vertinant vidutines baterijos vertes, atsižvelgiant į talpos nuokrypius tarp pagal IEC 61960 standartą išbandytų pavyzdžių.

∙ Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais.

∙ Ypatybės ir specifikacijos yra tikslios nuo gaminio pasirodymo rinkoje, tačiau gali būti keičiamos iš anksto neįspėjus.

∙ Naudotojo atmintis yra mažesnė nei visa atmintis dėl įrašytos operacinės sistemos ir programinės įrangos, kuri valdo įrenginio funkcijas. Faktinė naudotojo atmintis skirsis priklausomai nuo mobiliojo ryšio operatoriaus ir gali pasikeisti atlikus programinės įrangos naujinimą.

∙ Ekrano dydis: Faktinis matomas plotas yra mažesnis dėl suapvalintų kampų ir kameros išpjovos.