Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Belaidės ausinės JBL LIVE 400BT Belaidės ausinės LIVE 400BT užtikrina pačios aukščiausios kokybės garsą, tuo pačiu leisdamos ir išsivaduoti iš erzinančių laidų. Modelis nepertraukiamai groja net iki 24 valandų, todėl galėsite mėgautis tikra ir nesuvaržyta laisve. JBL LIVE 400BT C1898 Belaidės ausinės JBL LIVE 400BT raudona mėlyna Kompiuterių priedai 0 99

Belaidės ausinės JBL LIVE 400BT

Pasirinkite spalvą raudona mėlyna

Aprašymas

ĮTRAUKIANČIOS, IŠMANIOS, IŠTVERMINGOS

PASINERKITE Į MUZIKĄ

Naujosios JBL LIVE400BT užtikrina paties aukščiausios lygio garso kokybę. Jas dėvėdami aiškiai girdėsite kiekvieną natą ir kiekvieną instrumentą. Tuo pačiu ausinėse veikia ir Ambient Aware bei TalkThru technologijos, kurios leidžia muzika mėgautis neizoliuojant savęs ir girdint viską, kas darosi aplink jus.

VISADA ĮVYKIŲ SŪKURYJE

JBL LIVE400BT – tai gerokai daugiau nei vien tik tobulai garsą atkuriančios ausinės. Tai ir priemonė, padedanti gyventi patogiau. Naudodami intuityvius mygtukus ausinių šone, patogiai atsiliepsite ar vykdysite skambučius, valdysite virtualųjį asistentą ir netgi diktuosite draugui skirtą žinutę.

MUZIKA NUO RYTO IKI VAKARO

JBL LIVE400BT jus neabejotinai sužavės ir savo neeiline ištverme. Iki galo įkrautos, muzika jos leis be pertraukos mėgautis net 24 valandas. Vos 15 minučių įkrovos jums suteiks 2 valandas muzikos. Be to, ausinių vidinė dalis padengta ypač minkšta, prie jūsų galvos ir ausų prisitaikančia danga, todėl jas dėvėti bus visada patogu.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Prekes pristatome visoje Lietuvoje per 2-4 d. d.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.

∙ Baterijos veikimo trukmė paremta gamintojo laboratoriniais matavimais idealiomis sąlygomis. Faktinis baterijos veikimo laikas gali skirtis realioje aplinkoje priklausomai nuo tinklo aplinkos, naudojimo intensyvumo, naudojimo laikotarpio, nuo tokių veiksnių, kaip įrenginio nustatymai, naudojimo būdas ir naudojimo sąlygos. Baterijos talpa (tipinė): tipinė vertė pateikiama gamintojo nustatyta trečiųjų šalių laboratorijose idealiomis sąlygomis. Tipinė vertė apskaičiuota vertinant vidutines baterijos vertes, atsižvelgiant į talpos nuokrypius tarp pagal IEC 61960 standartą išbandytų pavyzdžių.

∙ Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais.

∙ Ypatybės ir specifikacijos yra tikslios nuo gaminio pasirodymo rinkoje, tačiau gali būti keičiamos iš anksto neįspėjus.

∙ Naudotojo atmintis yra mažesnė nei visa atmintis dėl įrašytos operacinės sistemos ir programinės įrangos, kuri valdo įrenginio funkcijas. Faktinė naudotojo atmintis skirsis priklausomai nuo mobiliojo ryšio operatoriaus ir gali pasikeisti atlikus programinės įrangos naujinimą.

∙ Ekrano dydis: Faktinis matomas plotas yra mažesnis dėl suapvalintų kampų ir kameros išpjovos.