Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Belaidės ausinės JBL LIVE 300TWS Kompaktiškos ir išties belaidės JBL LIVE 300 TWS ausinės, su itin ilgaamže baterija, galingu garsu ir daugybe papildomų funkcijų tikram melomanui. JBL LIVE 300TWS C2210 Belaidės ausinės JBL LIVE 300TWS juoda Ausinės 0 149

Belaidės ausinės JBL LIVE 300TWS

Pasirinkite spalvą juoda

Aprašymas

KOMPAKTIŠKOS, GALINGOS, IŠTVERMINGOS

KOKYBIŠKAS JBL GARSAS

Nors ausinės kompaktiškos, jos yra pakankamai galingos, o atkuriamas garsas – skaidrus ir aiškus. Ausinės palaiko ir įvairius balso asistentus, jas galima naudoti kaip laisvų rankų įrangą skambučiams. Ambient Aware ir TalkThru funkcijos leidžia pasirinktinai girdėti aplinką, savo pašnekovą net nenusiimant ausinių, arba visiškai izoliuoti aplinkos garsus.

IŠSKIRTINAI IŠTVERMINGA BATERIJA

Pilnai įkrovus ausines, jų nenusiimti galėsite net 6 valandas – tiek ilgiausiai gali trukti jūsų muzikos klausymo sesija. Ausines įkraunantis dėkliukas dar sukaupia energijos atsargą papildomoms 14 valandų. Be to, įkrovus ausines tik 10 minučių, muzikos klausysitės visą valandą.

KOMFORTAS IR ATSPARUMAS

Šios ausinės yra atsparios prakaitui, taigi, su jomis galėsite aktyviai sportuoti be baimės sugadinti ausines. Ausinės puikiai laikosi bet kokios formos ausyse – komplekte rasite keturių dydžių antgalius.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Prekes pristatome visoje Lietuvoje per 2-4 d. d.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.

∙ Baterijos veikimo trukmė paremta gamintojo laboratoriniais matavimais idealiomis sąlygomis. Faktinis baterijos veikimo laikas gali skirtis realioje aplinkoje priklausomai nuo tinklo aplinkos, naudojimo intensyvumo, naudojimo laikotarpio, nuo tokių veiksnių, kaip įrenginio nustatymai, naudojimo būdas ir naudojimo sąlygos. Baterijos talpa (tipinė): tipinė vertė pateikiama gamintojo nustatyta trečiųjų šalių laboratorijose idealiomis sąlygomis. Tipinė vertė apskaičiuota vertinant vidutines baterijos vertes, atsižvelgiant į talpos nuokrypius tarp pagal IEC 61960 standartą išbandytų pavyzdžių.

∙ Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais.

∙ Ypatybės ir specifikacijos yra tikslios nuo gaminio pasirodymo rinkoje, tačiau gali būti keičiamos iš anksto neįspėjus.

∙ Naudotojo atmintis yra mažesnė nei visa atmintis dėl įrašytos operacinės sistemos ir programinės įrangos, kuri valdo įrenginio funkcijas. Faktinė naudotojo atmintis skirsis priklausomai nuo mobiliojo ryšio operatoriaus ir gali pasikeisti atlikus programinės įrangos naujinimą.

∙ Ekrano dydis: Faktinis matomas plotas yra mažesnis dėl suapvalintų kampų ir kameros išpjovos.