Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Belaidės ausinės Bang & Olufsen Beoplay H4 (2nd Gen) Puikaus dizaino ir įsimintino skambesio belaidės, antros kartos Beoplay H4 ausinės yra puiki investicija kiekvienam melomanui. Bang&Olufsen Beoplay H4 (2nd Gen) C2506 Belaidės ausinės Bang & Olufsen Beoplay H4 (2nd Gen) juoda smėlinė Ausinės 0 299

Belaidės ausinės Bang & Olufsen Beoplay H4 (2nd Gen)

Pasirinkite spalvą juoda smėlinė

Aprašymas

DIZAINO IR TECHNOLOGIJŲ SIMFONIJA

ILGAAMŽIŠKOS MEDŽIAGOS

Oda, aliuminis, nerūdijantis plienas ir austa tekstilė. Aukštos kokybės ir tvirtų medžiagų naudojimas užtikrina ilgalaikį dėvėjimo komfortą ir ausinių ilgaamžiškumą. Ir visai nesvarbu, kur jas naudosite – ar bėgiodami lauke ar ilsėdamiesi namie. Tikra oda bėgant laikui keičia atspalvį – tai natūralus procesas, kuris Beoplay H4 ausines padaro tik dar gražesnėmis. Tokių medžiagų kombinaciją šių ausinių dizainą padaro nepavaldžiu laikui.

IŠTVERMINGA BATERIJA

Pilnai įkrovus šias ausines, jos gros net iki 19 valandų – užteks kelioms dienoms, klausant vidutiniu garsu, po kelias valandas kasdien. Bateriją pilnai įkrausite per maždaug 2,5 valandos. Ausinėse yra dedikuotas mygtukas balso asistentui iškviesti, tad net neištraukę telefono iš kišenės galėsite paliepti Google asistentui perjungti dainą ar atlikti greitą paiešką.

CHARAKTERINGAS GARSAS

Beoplay H4 suteikia autentišką ir tiksliai suderintą muzikos klausymo patirtį. Jai sukurti Bang & Olufsen remiasi savo turtinga garso inžinerijos patirtimi ir paveldu, kurių ištakos prasidėjo dar 1925 metais. Nesvarbu, ar ausines naudosite Bluetooth režime ar sujungę jas su įvesties šaltiniu 3,5 mm jungties laidu, visada girdėsite tik aukščiausios kokybės garsą, leisiantį pasinerti į savo mėgiamą muziką. Beje, ausinių skambesį galima personalizuoti per Bang & Olufsen programėlę, keičiant ekvalaizerio nuostatas.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Prekes pristatome visoje Lietuvoje per 2-4 d. d.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.

∙ Baterijos veikimo trukmė paremta gamintojo laboratoriniais matavimais idealiomis sąlygomis. Faktinis baterijos veikimo laikas gali skirtis realioje aplinkoje priklausomai nuo tinklo aplinkos, naudojimo intensyvumo, naudojimo laikotarpio, nuo tokių veiksnių, kaip įrenginio nustatymai, naudojimo būdas ir naudojimo sąlygos. Baterijos talpa (tipinė): tipinė vertė pateikiama gamintojo nustatyta trečiųjų šalių laboratorijose idealiomis sąlygomis. Tipinė vertė apskaičiuota vertinant vidutines baterijos vertes, atsižvelgiant į talpos nuokrypius tarp pagal IEC 61960 standartą išbandytų pavyzdžių.

∙ Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais.

∙ Ypatybės ir specifikacijos yra tikslios nuo gaminio pasirodymo rinkoje, tačiau gali būti keičiamos iš anksto neįspėjus.

∙ Naudotojo atmintis yra mažesnė nei visa atmintis dėl įrašytos operacinės sistemos ir programinės įrangos, kuri valdo įrenginio funkcijas. Faktinė naudotojo atmintis skirsis priklausomai nuo mobiliojo ryšio operatoriaus ir gali pasikeisti atlikus programinės įrangos naujinimą.

∙ Ekrano dydis: Faktinis matomas plotas yra mažesnis dėl suapvalintų kampų ir kameros išpjovos.