Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Belaidės ausinės JBL T500BT JBL T500BT ausinės leis amžiams atsikratyti nepatogių laidų. Nepriekaištinga garso kokybė ir ilgaamžiškumas garantuotas. Tai aukščiausio lygio muzikinė patirtis už racionalią kainą. CA350195 Belaidės ausinės JBL T500BT balta juoda rožinė mėlyna Kompiuterių priedai 0 29.9

Belaidės ausinės JBL T500BT

Aprašymas

KOKYBĖ, IŠTVERMĖ, PATIKIMUMAS

NEPRIEKAIŠTINGAS GARSAS

Savo garso kokybe JBL gaminiai visame pasaulyje garsėja jau seniai. Naujosiose T500BT veikia ypatingoji Puse Bass sound technologija, kurios dėka jūsų ausis kiekviena nata pasieks skaidri ir ryški. Visa tai be jokių laidų, tad galėsite visiškai pamiršti jų keliamus nepatogumus.

TVIRTOS IR PATOGIOS

Ausinės pagamintos iš tvirtų, bet stebėtinai lengvų medžiagų. Minkštos pagalvėlės ant kolonėlių bei korpuso patogiai priglunda prie ausų ir pakaušio jų nevargindamas, tad muzikos taip klausytis galėsite valandų valandas. Tuo pasirūpins ir ypač talpi ausinių baterija, kurioje esančiose energijos užteks 16 valandų nepertraukiamo grojimo.

SUDIE LAIDAMS

Su T500BT galėsite ne tik amžiams pamiršti laidus, bet ir būsite kaip niekada sujungti su kitais savo prietaisais. Ausinės akimirksniu susiporuoja su jūsų telefonu, todėl nepraleisite nei vieno svarbaus skambučio. Su jomis patogu tiek atsiliepti tik padėti ragelį. Be to, vos vienu mygtuko paspaudimu aktyvuosite Siri ar Google Now aplikacijas ir reikiamą informaciją gausite net nepažvelgę į jokį ekraną.