Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Ausinės JBL E65BTNC su triukšmo slopinimu Belaidės triukšmą blokuojančios ausinės JBL E65BTNC tobulai atkuria garsą, leisdamos aiškiai girdėti kiekvieną natą, o taip pat turi ir išorinio triukšmo blokavimo funkciją. JBL E65BTNC C1570 Ausinės JBL E65BTNC su triukšmo slopinimu Kompiuterių priedai 189

Ausinės JBL E65BTNC su triukšmo slopinimu

Pasirinkite spalvą juoda žalsvai mėlyna

Aprašymas

GALINGOS, PATOGIOS, INTUITYVIOS

STILIUS IR PATOGUMAS

Rinkdamiesi ausines mes tikimės ne tik garso kokybės, bet ir stilingos išvaizdos. Belaidės JBL E65BTNC kaip tik tokios ir yra. Jos pagamintos iš kokybiško plastiko ir tvirtumą bei ilgaamžiškumą garantuojančio metalo, o dėka specialios medžiagos ant lankelio ir pačių ausinių maloniai bei patogiai priglunda prie galvos, todėl jas galėsite dėvėti ištisas valandas. JBL E65BTNC labai patogiai kontroliuosite specialiais mygtukais, su kuriais ne tik paprastai paleisite ar sustabdysite dainą, reguliuosite garsą, bet ir atsiliepsite į skambučius ar aktyvuosite išmanųjį asistentą.

NEPRIEKAIŠTINGAS GARSAS

Žinoma, dizainas būtų nieko vertas, jeigu JBL E65BTNC taip pat nepasižymėtų ir puikia garso kokybe. Nuo pačių pirmųjų natų atkreipsite dėmesį į tai, kaip detaliai ir švariai ausinės jas atkuria. Su jomis puikiai girdėsite tiek žemus, tiek vidutinius, tiek aukštus garso dažnius. Kokio kūrinio beklausytumėte – naujausio pop hito ar klasikinės muzikos kompozicijos – girdėsite net smulkiausias detales. Tačiau JBL E65BTNC labiausiai sužavės tuos, kurie dar ieško ir privatumo. Ausinės turi garso blokavimo funkcijas. Jeigu norite trumpam atsitraukti nuo išorinio pasaulio ir susitelkti į „čia ir dabar“ JBL E65BTNC leis jums tai padaryti.

DAR DAUGIAU FUNKCIONALUMO

JBL E65BTNC palaiko Bluetooth 4.1 ryšio standartą. Tai reiškia, kad signalas bus ypač stiprus ir pastovus, bei be jokių problemų sklis maždaug 10 metrų. Nors naujosios JBL E65BTNC vienu metu atlieka net dvi aktyvias funkcijas – palaiko Bluetooth ryšį ir blokuoja išorinį garsą – tai joms netrukdo būti vienomis ištvermingiausių ausinių rinkoje. Iki galo įkrautos jos geba be pertraukos groti net iki 24 valandų. Be to, modelis parduodamas ir su tradiciniu laidu, kuriuo visada galėsite prisijungti prie kompiuterio ar kito prietaiso ir taip sutaupyti dar daugiau energijos.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Jeigu prekės užsakomos darbo dieną iki 17.00 valandos, siuntą pristatysime kitą darbo dieną, jeigu po 17.00 valandos – per 2 darbo dienas, bet ne ilgiau kaip per 3 darbo dienas nuo užsakymo gavimo. Jeigu prekės užsakomos savaitgalį (šeštadienį ir sekmadienį) ar švenčių dieną, užsakymas bus pristatytas per 2 darbo dienas.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos. Perkant telefonus (išskyrus iPhone) internetu - suteikiama net 36 mėn. garantija.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.