Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Belaidės ausinės Xiaomi Mi Airdots Pro TWS Naujosios belaidės Xiaomi Mi Airdots Pro TWS sujungia aukščiausios kokybės garsą ir nevaržomo komforto jausmą. Jas sujungus su savo telefonu taip pat patogiai atsiliepsite į skambučius, nepraleisite svarbių pranešimų. Xiaomi Mi Airdots Pro C1817 Belaidės ausinės Xiaomi Mi Airdots Pro TWS balta Kompiuterių priedai 0 149

Belaidės ausinės Xiaomi Mi Airdots Pro TWS

Pasirinkite spalvą balta

Aprašymas

PATOGIOS, PAŽANGIOS, STILINGOS

ELEGANTIŠKOS IR PAPRASTOS

Naujosios Mi AirDots TWS išsiskiria savo minimalistiniu, elegantišku dizainu. Nepaisant savo dydžio, ausinės kelia tvirtumo ir pasitikėjimo jausmą. Jomis naudodamiesi nei kiek nebijosite dėl jų trapumo ir pažeidžiamumo. Atvirkščiai: jausitės galintys leistis į bet kokius nuotykius.

ĮŽVALGIOS IR INTUITYVIOS

Mi AirDots TWS jus sužavės savo ypatingai paprastu valdymu. Jų minimalistiniame korpuse įdiegta intuityvi kontrolės sistema. Vos vienu švelniu paspaudimu galėsite atsiliepti į skambučius, paleisti arba sustabdyti muziką, aktyvuoti išmanųjį garso asistentą.

PUIKUS GARSAS IR IŠTVERMĖ

Nedidelėse ausinėse telpa netikėtai daug galios. Mi AirDots TWS skleidžiamo garso kokybę užtikrina specialus magnetinis dinaminis garsiakalbis, kurio dėka girdėsite kiekvieną natą. Su jomis muzika niekada nesibaigia. Iki galo įkrautos, jos nepertraukiamai gros 4-5 valandas, o papildomai baterijas be rūpesčių pamaitinsite įdėdami ausines į jų specialų dėklą.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Jeigu prekės užsakomos darbo dieną iki 17.00 valandos, siuntą pristatysime kitą darbo dieną, jeigu po 17.00 valandos – per 2 darbo dienas, bet ne ilgiau kaip per 3 darbo dienas nuo užsakymo gavimo. Jeigu prekės užsakomos savaitgalį (šeštadienį ir sekmadienį) ar švenčių dieną, užsakymas bus pristatytas per 2 darbo dienas.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos. Perkant telefonus (išskyrus iPhone) internetu - suteikiama net 36 mėn. garantija.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.