Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Belaidės ausinės Samsung Galaxy Buds Ergonomiško dizaino, triukšmą blokuojančios belaidės Samsung Galaxy Buds akimirksniu susijungia su jūsų telefonu ir leidžia mėgautis aukščiausios kokybės garsu, o taip pat bendrauti su pašnekovais be jokių nepageidaujamų trikdžių. Samsung Galaxy Buds C1801 Belaidės ausinės Samsung Galaxy Buds balta geltona Kompiuterių priedai 0 179

Belaidės ausinės Samsung Galaxy Buds

Pasirinkite spalvą balta geltona

Aprašymas

DAUGIAU JOKIŲ APRIBOJIMŲ

VISADA SU JUMIS

Naujosios Galaxy Buds – ypatingai kompaktiško dizaino, tad jas bus patogu visada nešiotis su savimi. Be to, jos ypač greitai susiporuoja su jūsų telefonu. Užteks jas išsiimti iš kišenės ar įdėklo ir muzika jau lauks jūsų.

ERGONOMIŠKAS DIZAINAS

Galaxy Buds sukurtos vadovaujantis aukščiausiais ergonomiškumo standartais. Ausinės tokios lengvos ir patogios, kad prie jūsų ausies formos prisitaikys nepriklausomai nuo veiklos. Su jomis būti galėsite visą dieną.

GIRDĖKITE TAI, KĄ NORITE GIRDĖTI

Norite mėgautis muzika, bet tuo pačiu nepamiršti, kad aplinkinis pasaulis tebeegzistuoja? Naudokite specialų Galaxy Buds režimą, kurio dėka girdėsite viską, kas vyksta šalia. Tuo tarpu bendraudami telefonu, naudokite dvigubo mikrofono sprendimą, kurio dėka pašnekovas visiškai negirdės jūsų aplinkos triukšmo.

MUZIKA NIEKADA NESIBAIGIA

Klausykitės muzikos nuolat. Iki galo įkrautos Galaxy Buds nepailstamai groja net 6 valandas. O jeigu norite šiek tiek atsipūsti, išnaudokite belaidžių energijos mainų funkcijos galimybę. Taip sujungtos su kitu Galaxy prietaisu, ausinės automatiškai maitinsis, o jums nebereikės nerimauti.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Jeigu prekės užsakomos darbo dieną iki 17.00 valandos, siuntą pristatysime kitą darbo dieną, jeigu po 17.00 valandos – per 2 darbo dienas, bet ne ilgiau kaip per 3 darbo dienas nuo užsakymo gavimo. Jeigu prekės užsakomos savaitgalį (šeštadienį ir sekmadienį) ar švenčių dieną, užsakymas bus pristatytas per 2 darbo dienas.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos. Perkant telefonus (išskyrus iPhone) internetu - suteikiama net 36 mėn. garantija.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.