Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Belaidės ausinės JBL 710BT Belaidės ausinės JBL 710BT – malonumas jūsų ausims! Dėl aukšto lygio skambesio ir itin patogaus dizaino – jų nusiimti tikrai nenorėsite, tad galinga baterija pasirūpins, jog mėgiamo turinio galėtumėte klausytis net iki 50 valandų. JBL 710BT C2922 Belaidės ausinės JBL 710BT juoda mėlyna Ausinės 0 80

Belaidės ausinės JBL 710BT

Pasirinkite spalvą juoda mėlyna

Aprašymas

PATOGIOS, GARSIOS, IŠTVERMINGOS

MAKSIMALIOMS PATIRTIMS

JBL TUNE 710BT ausinės groja garsiai ir drąsiai! Galingas JBL Pure Bass Sound užtikrina aukšto lygio garsą, o lengvas ir kompaktiškas dizainas – maksimalų komfortą. Priimkite skambučius ir valdykite garsą laisvų rankų įranga – patogus mygtukas ant ausinės suaktyvina balso asistentą, kad galėtumėte veikti be apribojimų!

VISADA PASIRUOŠUSIOS

Su pilnai įkrautomis ausinėmis JBL TUNE 710BT savo mėgiamo turinio klausykitės net iki 50 valandų. Pritrūkus energijos – įkraukite 5 minutėms ir pramogaukite dar 3 valandas. Vienu metu prisijunkite prie dviejų „Bluetooth“ įrenginių ir nepraleisite svarbių telefono skambučių net žiūrėdami vaizdo įrašus planšetiniame kompiuteryje.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Prekes pristatome visoje Lietuvoje per 2-4 d. d.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.

∙ Baterijos veikimo trukmė paremta gamintojo laboratoriniais matavimais idealiomis sąlygomis. Faktinis baterijos veikimo laikas gali skirtis realioje aplinkoje priklausomai nuo tinklo aplinkos, naudojimo intensyvumo, naudojimo laikotarpio, nuo tokių veiksnių, kaip įrenginio nustatymai, naudojimo būdas ir naudojimo sąlygos. Baterijos talpa (tipinė): tipinė vertė pateikiama gamintojo nustatyta trečiųjų šalių laboratorijose idealiomis sąlygomis. Tipinė vertė apskaičiuota vertinant vidutines baterijos vertes, atsižvelgiant į talpos nuokrypius tarp pagal IEC 61960 standartą išbandytų pavyzdžių.

∙ Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais.

∙ Ypatybės ir specifikacijos yra tikslios nuo gaminio pasirodymo rinkoje, tačiau gali būti keičiamos iš anksto neįspėjus.

∙ Naudotojo atmintis yra mažesnė nei visa atmintis dėl įrašytos operacinės sistemos ir programinės įrangos, kuri valdo įrenginio funkcijas. Faktinė naudotojo atmintis skirsis priklausomai nuo mobiliojo ryšio operatoriaus ir gali pasikeisti atlikus programinės įrangos naujinimą.

∙ Ekrano dydis: Faktinis matomas plotas yra mažesnis dėl suapvalintų kampų ir kameros išpjovos.