Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Belaidės ausinės Samsung Galaxy Buds+ Naujosios belaidės ausinės Samsung Galaxy Buds+ išsiskiria ne tik aukščiausio lygio garso kokybe, bet ir neįtikėtinomis baterijos savybėmis. Samsung Galaxy Buds+ C2148 Belaidės ausinės Samsung Galaxy Buds+ juoda balta Smart gadgets 0 169

Belaidės ausinės Samsung Galaxy Buds+

Pasirinkite spalvą juoda balta

Aprašymas

DAUGIAU LAISVĖS, GALIMYBIŲ, MALONUMO

ŠVENTĖ JŪSŲ AUSIMS

Naujosios Samsung Galaxy Buds+ – tai pačios pažangiausios belaidės ausinės, leidžiančios mėgautis pačios aukščiausios kokybės garsu ir maksimalaus komforto pojūčiu. Modelyje veikia analogų neturinti dviejų garsiakalbių sistema, užtikrinanti tobulą tiek žemų, tiek aukštų dažnių atkūrimą. Ausinėse veikia ir išorinio triukšmo blokavimo sprendimai, kuriuos reguliuosite priklausomai nuo savo poreikių, kad girdėtumėte tik tai, ką norite.

DAUGIAU NEI VIEN AUSINĖS

Samsung Galaxy Buds+ sukurtos pritaikant moderniausius ergonomikos sprendimus, tad dėvėti jas – malonumas ausims. Maksimalų patogumą užtikrins ypač intuityvūs kontrolės mygtukai, kuriais be jokio vargo reguliuosite muzikos garsą, naviguosite po grojaraštį, atsiliepsite į skambučius, aktyvuosite išmanųjį asistentą ir pan. Ausines tiesiog akimirksniu suporuosite su savo išmaniuoju telefonu, planšete ir kitais prietaisais. Perėjimas nuo vieno prie kito – toks sklandus, kad jo net nepajusite.

NEEILINĖ IŠTVERMĖ

Mėgaukitės savo mėgstamiausia muzika, nejausdami absoliučiai jokio streso. Naujosios Samsung Galaxy Buds+ išsiskiria tiesiog neįtikėtina ištverme. Iki galo įkrautos jos gros iki 11 valandų, o ausinių dėklo baterijoje iš viso telpa tiek energijos, kad jos užektų 22 valandoms. Dar daugiau, jas ir pamaitinsite neįtikėtinai greitai. Vos trys minutės krovimo suteiks valandą muzikos. Be to, Samsung Galaxy Buds+ palaiko ir belaidžio krovimosi funkciją, o jų energijos lygį visada patogiai matysite savo telefone.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Jeigu prekės užsakomos darbo dieną iki 17.00 valandos, siuntą pristatysime kitą darbo dieną, jeigu po 17.00 valandos – per 2 darbo dienas, bet ne ilgiau kaip per 3 darbo dienas nuo užsakymo gavimo. Jeigu prekės užsakomos savaitgalį (šeštadienį ir sekmadienį) ar švenčių dieną, užsakymas bus pristatytas per 2 darbo dienas.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d.

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos. Perkant telefonus (išskyrus iPhone) internetu - suteikiama net 36 mėn. garantija.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.