Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Išmanioji apyrankė Fitbit Inspire HR Fitbit Inspire HR – tai išmanioji apyrankė, kuri padės jums dar efektyviai ugdyti sveikus įpročius, motyvuos jus kiekviename žingsnyje ir pasiūlės naudingų, objektyviai informacija grįstų, patarimų. FitBit C1856 Išmanioji apyrankė Fitbit Inspire HR balta Kompiuterių priedai 0 99

Išmanioji apyrankė Fitbit Inspire HR

Pasirinkite spalvą balta

Aprašymas

STILINGA, MOTYVUOJANTI, PAŽANGI

IŠSKIRTINUMAS

Būkite savo gyvenimo šeimininkais su išmaniąja Fitbit Inspire HR. Tai išmanioji apyrankė, kuri padės jums dar efektyviau ugdyti sveikus įpročius, motyvuos jus kiekviename žingsnyje ir pasiūlys naudingų, objektyvia informacija grįstų, patarimų, kaip dar greičiau pasiekti norimų rezultatų ir išpildyti pačius ambicingiausius savo siekius.

AKTYVIAU NEI BET KADA ANKSČIAU

Tvirta ir stilinga Fitbit Inspire HR su liečiamu ekranu sukurta siekiantiems maksimumo. Modelis prisitaiko prie jūsų gyvenimo įpročių. Ypatingai talpioje baterijoje esančios energijos pakaks net penkioms paroms, todėl apyrankė labai greitai taps neatsiejama jūsų gyvenimo dalimi.

PAŽINKITE SAVE

Informacija – tai galia. Su Fitbit Inspire HR pasijusite kaip niekada galingi. Patogiai apglėbdama jūsų riešą, apyrankė nuolat renka duomenis apie jūsų širdies darbą, įveiktą atstumą ir netgi miego įpročius. Visi šie duomenys padės jums dar geriau pažinti savo kūną, suteiks vertingų įžvalgų apie tai, kokius krūvius pasirinkti ar kaip sudeginti daugiau kalorijų.

ĮVYKIŲ SŪKURYJE

Savo naująją Fitbit Inspire HR apyrankę akimirksniu susiesite su telefonu bei kitais prietaisais. Net ir aktyviai sportuodami nepraleisite nei vieno svarbaus skambučio ar elektroninio laiško. Tuo tarpu įrašę į savo telefoną specialią Fitbit aplikaciją dar patogiau analizuosite apyrankės sukauptus duomenis, o taip pat galėsite pasirinkti vieną iš daugelio siūlomų mankštos programų.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Prekes pristatome visoje Lietuvoje per 2-4 d. d.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.

∙ Baterijos veikimo trukmė paremta gamintojo laboratoriniais matavimais idealiomis sąlygomis. Faktinis baterijos veikimo laikas gali skirtis realioje aplinkoje priklausomai nuo tinklo aplinkos, naudojimo intensyvumo, naudojimo laikotarpio, nuo tokių veiksnių, kaip įrenginio nustatymai, naudojimo būdas ir naudojimo sąlygos. Baterijos talpa (tipinė): tipinė vertė pateikiama gamintojo nustatyta trečiųjų šalių laboratorijose idealiomis sąlygomis. Tipinė vertė apskaičiuota vertinant vidutines baterijos vertes, atsižvelgiant į talpos nuokrypius tarp pagal IEC 61960 standartą išbandytų pavyzdžių.

∙ Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais.

∙ Ypatybės ir specifikacijos yra tikslios nuo gaminio pasirodymo rinkoje, tačiau gali būti keičiamos iš anksto neįspėjus.

∙ Naudotojo atmintis yra mažesnė nei visa atmintis dėl įrašytos operacinės sistemos ir programinės įrangos, kuri valdo įrenginio funkcijas. Faktinė naudotojo atmintis skirsis priklausomai nuo mobiliojo ryšio operatoriaus ir gali pasikeisti atlikus programinės įrangos naujinimą.

∙ Ekrano dydis: Faktinis matomas plotas yra mažesnis dėl suapvalintų kampų ir kameros išpjovos.