Išmanioji apyrankė Fitbit Inspire HR Fitbit Inspire HR – tai išmanioji apyrankė, kuri padės jums dar efektyviai ugdyti sveikus įpročius, motyvuos jus kiekviename žingsnyje ir pasiūlės naudingų, objektyviai informacija grįstų, patarimų. FitBit C1856 Išmanioji apyrankė Fitbit Inspire HR juoda balta violetinė Kompiuterių priedai 0 99

Išmanioji apyrankė Fitbit Inspire HR

Pasirinkite spalvą juoda balta violetinė

Aprašymas

STILINGA, MOTYVUOJANTI, PAŽANGI

IŠSKIRTINUMAS

Būkite savo gyvenimo šeimininkais su išmaniąja Fitbit Inspire HR. Tai išmanioji apyrankė, kuri padės jums dar efektyviau ugdyti sveikus įpročius, motyvuos jus kiekviename žingsnyje ir pasiūlys naudingų, objektyvia informacija grįstų, patarimų, kaip dar greičiau pasiekti norimų rezultatų ir išpildyti pačius ambicingiausius savo siekius.

AKTYVIAU NEI BET KADA ANKSČIAU

Tvirta ir stilinga Fitbit Inspire HR su liečiamu ekranu sukurta siekiantiems maksimumo. Modelis prisitaiko prie jūsų gyvenimo įpročių. Ją nesijaudindami galėsite dėvėti ne tik dirbdami ar bėgdami, bet net ir plaukiodami ar prausdamiesi po dušu. Ypatingai talpioje baterijoje esančios energijos pakaks net penkioms paroms, todėl apyrankė labai greitai taps neatsiejama jūsų gyvenimo dalimi.

PAŽINKITE SAVE

Informacija – tai galia. Su Fitbit Inspire HR pasijusite kaip niekada galingi. Patogiai apglėbdama jūsų riešą, apyrankė nuolat renka duomenis apie jūsų širdies darbą, įveiktą atstumą ir netgi miego įpročius. Visi šie duomenys padės jums dar geriau pažinti savo kūną, suteiks vertingų įžvalgų apie tai, kokius krūvius pasirinkti ar kaip sudeginti daugiau kalorijų.

ĮVYKIŲ SŪKURYJE

Savo naująją Fitbit Inspire HR apyrankę akimirksniu susiesite su telefonu bei kitais prietaisais. Net ir aktyviai sportuodami nepraleisite nei vieno svarbaus skambučio ar elektroninio laiško. Tuo tarpu įrašę į savo telefoną specialią Fitbit aplikaciją dar patogiau analizuosite apyrankės sukauptus duomenis, o taip pat galėsite pasirinkti vieną iš daugelio siūlomų mankštos programų.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Jeigu prekės užsakomos darbo dieną iki 17.00 valandos, siuntą pristatysime kitą darbo dieną, jeigu po 17.00 valandos – per 2 darbo dienas, bet ne ilgiau kaip per 3 darbo dienas nuo užsakymo gavimo. Jeigu prekės užsakomos savaitgalį (šeštadienį ir sekmadienį) ar švenčių dieną, užsakymas bus pristatytas per 2 darbo dienas.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos. Perkant telefonus (išskyrus iPhone) internetu - suteikiama net 36 mėn. garantija.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.