Apsaugos kameros EZVIZ C3A ir LTE bazinės stoties rinkinys Belaidės kameros EZVIZ C3A ir LTE bazinės stoties su akumuliatoriumi rinkinys akylai stebės jūsų turtą ir operatyviai informuos apie kilusias grėsmes. Ezviz C1864 Apsaugos kameros EZVIZ C3A ir LTE bazinės stoties rinkinys balta Vaizdo kameros 0 499

Apsaugos kameros EZVIZ C3A ir LTE bazinės stoties rinkinys

Pasirinkite spalvą balta

Aprašymas

ĮŽVALGI, IŠTVERMINGA, PATIKIMA

MAŽIAU APRIBOJIMŲ - DAUGIAU GALIMYBIŲ

Naujoji kamera EZVIZ C3A neturi jokių laidų, todėl ją sumontuoti galėsite būtent ten, kur jos jums reikia labiausiai. Ji tobulai tinka tiek vidaus patalpų, tiek lauko teritorijos apsaugai. Kameros akis sugeba vaizdą aprėpti net 126 laipsnių kampu, o ypač įžvalgus PIR jutiklis labai tiksliai atskiria, kas juda po jūsų teritoriją – piktų kėslų turintis žmogus ar kažkur nuklydęs gyvūnas.

DAR DAUGIAU PATIKIMUMO

Naujoji EZVIZ C3A gali būti dar efektyvesnė ir universalesnė, jeigu naudosite ją kartu su specialia WLB bazine stotele. Ji jungiama prie pastovios elektros srovės bei palaiko 4G bei Wi–Fi ryšį net ir tuomet, jeigu dėl vienokių ar kitokių priežasčių nutrūktų energijos tiekimas. Stotelėje esanti baterija užtikrins, kad ir tokiu atveju apsaugos sistema veiks dar mažiausiai valandą. Be to, jos dėka į vientisą tinklą galėsite sujungti net šešias C3A kameras ir du išmaniuosius įrenginius.

VISADA PASIEKIAMA INFORMACIJA

Dar tvirtesnį kontrolės pojūtį užtikrins ir speciali EZVIZ aplikacija, kurią parsisiųsite į savo telefoną. Vos tik kameroms užfiksavus judėjimą jūsų teritorijoje, automatiškai gausite pranešimą su nuotrauka, tad patys galėsite įsitikinti ar verta sunerimti, ar galima atsipalaiduoti. Be to, aplikacijoje namų vaizdą galėsite stebėti ir tiesiog realiu laiku. Viską aiškiai matysite net ir naktį, mat kameros apginkluotos ir apšvietimo sistema.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Jeigu prekės užsakomos darbo dieną iki 17.00 valandos, siuntą pristatysime kitą darbo dieną, jeigu po 17.00 valandos – per 2 darbo dienas, bet ne ilgiau kaip per 3 darbo dienas nuo užsakymo gavimo. Jeigu prekės užsakomos savaitgalį (šeštadienį ir sekmadienį) ar švenčių dieną, užsakymas bus pristatytas per 2 darbo dienas.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos. Perkant telefonus (išskyrus iPhone) internetu - suteikiama net 36 mėn. garantija.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.