Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Stebėjimo kamera EZVIZ C3WN Išmani ir belaidė vaizdo stebėjimo kamera, transliuojanti ir įrašanti vaizdą FullHD raiška ir galinti matyti naktį net iki 30 metrų atstumu. Ezviz C3WN C2276 Stebėjimo kamera EZVIZ C3WN balta Vaizdo kameros 0 100

Stebėjimo kamera EZVIZ C3WN

Pasirinkite spalvą balta

Aprašymas

IŠMANUS SPRENDIMAS NAMŲ APSAUGAI

KOKYBIŠKAS VAIZDAS

Kamera gali įrašyti ir transliuoti net FullHD raiškos vaizdą. Todėl galėsite aiškiai įžiūrėti smulkesnes detales savo kieme ar namuose. Įrašai saugomi atminties kortelėje iki 256 GB arba saugiai užšifruotame serveryje. Kamera taip pat turi naktinį režimą – galima stebėti objektus visiškoje tamsoje iki 30 metrų atstumu – ryškų vaizdą užtikrina galingas IR spindulių apšvietimas.

SUKURTA TARNAUTI PATIKIMAI

Kamera taip pat gali įrašyti garsą su pašalinį triukšmą slopinančiu mikrofonu – aiškiai girdėsite, kas vyksta kieme ar namuose, kad ir kur bebūtumėte.

UŽTIKRINTAS RYŠYS

Kamerą lengva valdyti ir stebėjimus vykdyti per telefono programėlę nuotoliniu būdu. Patikimą ir nepertraukiamą ryšį užtikrina dviguba Wi-Fi antena, kuri leidžia signalui prasiskverbti net ir per storas sienas – turint greitą interneto ryšį, ir patikimą modemą, vaizdas nestriginės ir turėsite patikimą namų apsaugos sprendimą.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Prekes pristatome visoje Lietuvoje per 2-4 d. d.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.

∙ Baterijos veikimo trukmė paremta gamintojo laboratoriniais matavimais idealiomis sąlygomis. Faktinis baterijos veikimo laikas gali skirtis realioje aplinkoje priklausomai nuo tinklo aplinkos, naudojimo intensyvumo, naudojimo laikotarpio, nuo tokių veiksnių, kaip įrenginio nustatymai, naudojimo būdas ir naudojimo sąlygos. Baterijos talpa (tipinė): tipinė vertė pateikiama gamintojo nustatyta trečiųjų šalių laboratorijose idealiomis sąlygomis. Tipinė vertė apskaičiuota vertinant vidutines baterijos vertes, atsižvelgiant į talpos nuokrypius tarp pagal IEC 61960 standartą išbandytų pavyzdžių.

∙ Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais.

∙ Ypatybės ir specifikacijos yra tikslios nuo gaminio pasirodymo rinkoje, tačiau gali būti keičiamos iš anksto neįspėjus.

∙ Naudotojo atmintis yra mažesnė nei visa atmintis dėl įrašytos operacinės sistemos ir programinės įrangos, kuri valdo įrenginio funkcijas. Faktinė naudotojo atmintis skirsis priklausomai nuo mobiliojo ryšio operatoriaus ir gali pasikeisti atlikus programinės įrangos naujinimą.

∙ Ekrano dydis: Faktinis matomas plotas yra mažesnis dėl suapvalintų kampų ir kameros išpjovos.