Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Bevielė lauko ir vidaus vaizdo kamera EZVIZ C3W ColorNightVision Belaidė vaizdo stebėjimo kamera, pasižyminti išmanių sprendimų gausa. Ji gali transliuoti ir įrašyti FullHD raiškos vaizdą ir net įrašyti spalvotą naktinį vaizdą. Kamera taip pat turi ir integruotą garsiakalbį ir mikrofoną įspėjimams ir nebijo atšiaurių l Ezviz C3W ColorNightVision C2279 Bevielė lauko ir vidaus vaizdo kamera EZVIZ C3W ColorNightVision balta Vaizdo kameros 0 140

Bevielė lauko ir vidaus vaizdo kamera EZVIZ C3W ColorNightVision

Pasirinkite spalvą balta

Aprašymas

KAMERA, KURI GALI DAUGIAU

KOKYBIŠKAS VAIZDAS DIENĄ IR NAKTĮ

Kamera gali įrašyti ir transliuoti FullHD raiškos vaizdą. Tačiau vienas didžiausių šios kameros privalumų yra galimybė įrašyti spalvotą naktinį vaizdą pašvietus integruotu LED žibintu. Galima įrašyti ir nespalvotą vaizdą, tada kamera visiškoje tamsoje matys toliau – iki 30 metrų. Įrašai saugomi atminties kortelėje iki 256 GB arba saugiai užšifruotame serveryje.

PATIKIMAS NAMŲ SARGAS

Kamera taip pat gali įrašyti garsą, o integruotas garsiakalbis leis jums balsu perspėti įsibrovėlį, nuraminti kieme įsijautusį augintinį ar realiu laiku pasikalbėti su prie durų laukiančiu kurjeriu.

IŠMANŪS SPRENDIMAI

Kamera gali atpažinti judesį ir automatiškai per garsiakalbį paleisti iš anksto paruoštą balso įrašą. Kadangi ji turi ir integruotą LED šviestuvą, kamera automatiškai įjungs ryškią šviesą ir paleis garsinį aliarmą atpažinus, jog teritorijoje yra nelauktas svečias. Patikimą ir nepertraukiamą ryšį užtikrina dviguba Wi-Fi antena, kuri leidžia signalui prasiskverbti net ir per storas sienas.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Prekes pristatome visoje Lietuvoje per 2-4 d. d.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.

∙ Baterijos veikimo trukmė paremta gamintojo laboratoriniais matavimais idealiomis sąlygomis. Faktinis baterijos veikimo laikas gali skirtis realioje aplinkoje priklausomai nuo tinklo aplinkos, naudojimo intensyvumo, naudojimo laikotarpio, nuo tokių veiksnių, kaip įrenginio nustatymai, naudojimo būdas ir naudojimo sąlygos. Baterijos talpa (tipinė): tipinė vertė pateikiama gamintojo nustatyta trečiųjų šalių laboratorijose idealiomis sąlygomis. Tipinė vertė apskaičiuota vertinant vidutines baterijos vertes, atsižvelgiant į talpos nuokrypius tarp pagal IEC 61960 standartą išbandytų pavyzdžių.

∙ Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais.

∙ Ypatybės ir specifikacijos yra tikslios nuo gaminio pasirodymo rinkoje, tačiau gali būti keičiamos iš anksto neįspėjus.

∙ Naudotojo atmintis yra mažesnė nei visa atmintis dėl įrašytos operacinės sistemos ir programinės įrangos, kuri valdo įrenginio funkcijas. Faktinė naudotojo atmintis skirsis priklausomai nuo mobiliojo ryšio operatoriaus ir gali pasikeisti atlikus programinės įrangos naujinimą.

∙ Ekrano dydis: Faktinis matomas plotas yra mažesnis dėl suapvalintų kampų ir kameros išpjovos.