Jbl Belaidės ausinės JBL TUNE 600BT
Paskutinių likučių išpardavimas!

JBLBelaidės ausinės JBL TUNE 600BT

Spalva: Balta
Mokant visą sumą iškart
Mokant visą sumą iškart
68,9949,01 €
Vienkartinis laikmenos mokestis:-
Kaina:68,99 €49,01 €
Prekių pristatymas nemokamas
Visoje Lietuvoje per 2-4 d. d.
Užsakymus pristatome nuo 18 €.

TVIRTOS, STILINGOS, PROTINGOS

Lengvos, bet patvarios

Naujosios JBL TUNE 600BTNC sukurtos tiems, kurie ieško patogių ir kompaktiškų ausinių, tinkančių intensyviam kasdieniam naudojimui. Kuriant šį modelį, pasitelktos tik ypač lengvos medžiagos, todėl jį labai patogu dėvėti net ir ilgą laiko tarpą. Be to, JBL TUNE 600BTNC pasižymi ir neįtikėtinu atsparumu. Ausinės konstruotos ne sprintui, o maratonui. Net ir po ilgų naudojimosi metų, jos lankstysis taip pat pat lengvai, kaip ir pirmąją dieną, o atrodys taip pat nepriekaištingai.

Tikras klausymosi malonumas

Žinoma, dar svarbiau tai, kas slepiasi naujųjų JBL TUNE 600BTNC viduje – jų garso atkūrimo sistema. Tai ausinės, leisiančios jums mėgautis kiekviena nata bei kiekvienu dažniu. Modelyje veikia 32 mm garsiakalbiai su PureBass sistema, atkuriantys tiesiog neįtikėtinos kokybės garsą. Be to, JBL TUNE 600BTNC turi ir aktyviąją garso blokavimo funkciją. Tai reiškia, kad dabar turėsite galimybę trumpam nutildyti išorinį pasaulį ir visiškai susitelkti į tai, ko klausotės ir ką darote.

Su jumis kiekvieną akimirką

Net ir užblokavę aplinkinio pasaulio triukšmą, jūs nei akimirkai neprarasite ryšio su juo. JBL TUNE 600BTNC tiesiog akimirksniu suporuojamos su jūsų telefonu ar kompiuteriu, bei leidžia juos valdyti intuityvių mygtukų paspaudimais. Jų pagalba, labai paprastai reguliuosite garso lygį ar atsiliepsite į skambučius. Ausinės jus sužavės ir savo neeiline ištverme. Iki galo įkrautos, jos be pertraukos gros 12 valandų, o baterija iki galo pamaitinama vos per dvi valandas. Modelio komplekte rasite ir laidą, kuriuo JBL TUNE 600BTNC prijungsite ir nenaudodami Bluetooth.

Parametrai

Informaciją apie įrangą pateikia įrangos gamintojai, paslaugos teikėjas neatsako už pateikiamų duomenų atitikimą įrangos parametrams. Plačiau apie išlygas dėl parametrų skaitykite čia.
Bendroji informacija
Bendroji informacija
Apsauga nuo drėgmės ir dulkių
nenurodyta
Atsparus vandeniui
Ne
Atsparus smūgiams
Ne
Ryšys ir duomenų perdavimas
Ryšys ir duomenų perdavimas
Bluetooth
Ne
Bluetooth versija
nenurodyta
Įvesties įtampa
-
Baterija
Baterija
Baterijos tipas
nenurodyta
Baterijos talpa (mAH)
0
Integruota baterija
Ne
Veikimo laikas (val.) iki
0
Greitas krovimas
Ne
Bevielis krovimas
Ne
Krovimo trukmė (val.)
0
Budėjimo laikas (val) iki
0
Garsas
Garsas
Stereo garsiakalbiai
Ne
Garso sistema
Nenurodyta
Garso sistemos dažnis
0
Mikrofonas
Ne
Kitos funkcijos
Kitos funkcijos
Galia (W)
0
Medžiaga
0
Komplektacija
-