Į viršų
Gauti pasiūlymą

Užsisakykite iš anksto! 
Sony Xperia 1 + ausinės dovanų!

Užsisakykite naująjį Sony Xperia 1 telefoną ir dovanų gaukite SONY WH-CH700N ausines! Pasiūlymas galioja sudarant 24 mėn. sutartį su Tele2 pokalbių planais arba mokant visą sumą iš karto.

 
 
 
 

Sony Xperia 1

Mėnesinė įmoka - 33,63 Eur/mėn.
Pradinė įmoka – 142 Eur
Telefono kaina - 949 Eur

Plačiau

Naujasis Sony Xperia 1 tobulai perteikia žodžio „solidumas“ reikšmę. Tai didele galia ir išmanumu išsiskiriantis modelis, jums taip pat pasiūlysiantis ir elegancijos bei universalumo pojūtį. Xperia 1 sunku nesižavėti. Kiekvienas jo aspektas – ekranas, kamera, baterija, galia – išdirbtas iki paties aukščiausio lygio. Patikimesnio kasdienio pagalbininko jūs dar niekada neturėjote.

PAGRINDINĖS SPECIFIKACIJOS:

Ekranas - 6,5 colių

Galinė kamera - TRIGUBA 12 + 12 + 12 MP

Priekinė kamera - 8 MP

Vidinė atmintis - 128 GB

RAM - 6 GB

Baterijos talpa - 3300 mAh

Pasiūlymas galioja užsisakant Sony Xperia 1 telefoną irpasirašius 24 mėn. sutartį su TELE2 neribotų pokalbių ir SMS planais (nuo 7,5 Eur/mėn.), skelbiamais www.tele2.lt bei mokant įrangos kainą dalimis arba mokant visą sumą iš karto. Sony WH-CH700N ausinės suteikiamos už 1 ct ir prie užsakymo bus pridėtos automatiškai. Telefonui papildomai taikomas vienkartinis valstybės nustatytas laikmenos mokestis (5,25 Eur). Telefonų ir dovanų kiekis bei pasiūlymo laikas riboti.

SUSIPAŽINKITE: Sony Xperia 1

Suteikite savo akims dar daugiau džiaugsmo. Kompaktiškas 5,2 colio įstrižainės ekranas vaizdą atkuria neįtikėtina Full HD HDR raišką. Jis ne tik atsparus drėgmei bei dulkėms, bet ir yra padengtas specialiu Gorilla stiklu, garantuojančiu, kad visos detalės bus atkurtos ryškiai ir spalvingai. YouTube ar Netflix turinio žiūrėjimas telefone dar niekada nebuvo toks įtraukiantis.

Įspūdingiems vaizdams

Naujasis Xperia 1 leis jums pasaulį išvysti visiškai kitaip. Modelis gali pasigirti ne tik vaizdą itin detaliai fiksuojančia 12 MP kamera, bet ir išskirtine penkių ašių stabilizavimo technologija, garantuojanti ne tik nepriekaištingą nuotraukų kokybę, bet ir išskirtinę filmuotą medžiagą. Su Xperia 1 netgi kursite 3D projektus. Jums tereikės nuskenuoti pasirinktą objektą ir telefono ekrane matysite itin tikslią jo projekciją.

Protingos energijos sąnaudos

Xperia 1 jus sužavės savo ekonomiškumu ir intuityvumu. Modelis nuolat mokosi, todėl, laikui bėgant, vis geriau prisitaiko prie jūsų įpročių. Jis netgi perpras jūsų baterijos krovimo įpročius ir parinks geriausią jos krovimo planą. Naudodami išmaniąją krovimo funkciją Qnovo Adaptive Charging telefono darbo laiką sugebėsite netgi padvigubinti.

Dar daugiau galios

Xperia 1 funkcionalumą, sklandumą ir greitį garantuoja ypatingai galingas Snapdragon 835 procesorius, be jokio vargo susidorosiantis su bet kokia užduotimi. Nesvarbu ar intensyviai naršyste internete, ar mėgausitės video turiniu, ar žaisite, modelis efektyviai paskirstys galios resursus, užtikrindamas sklandų veikimą.