Į viršų
Gauti pasiūlymą

Tik internetu!
Naująjį Xiaomi Mi Mix 2S
įsigykite jau dabar!

Flagmanų žudiku vadinamą Xiaomi Mi Mix 2S internetu įsigykite jau dabar ir sutaupykite net 100 Eur! Pasiūlymas galioja kartu su bet kuriuo Tele2 mokėjimo planu.

Xiaomi Mi Mix 2S

Pradinė įmoka už telefoną - 49 Eur
Mėnesinė telefono įmoka - 18,75 Eur
Telefono kaina be sutarties - 599 Eur
Per 24 mėn. sutaupysite 100 Eur

Pasiūlymas galioja sudarant sutartį 24 mėn. terminui su bet kuriuo TELE2 mokėjimo planu. Telefonui papildomai taikomas vienkartinis valstybės nustatytas laikmenos mokestis. Paslaugoms taikomos sąžiningo naudojimosi taisyklės. Išankstinio užsakymo laikas ir telefonų kiekis riboti.

Susipažinkite: flagmanų "žudikas" Xiaomi Mi Mix 2S

Pavyzdingas minimalizmas.

Savo išvaizda šis telefonas primena įrenginį iš mokslinės fantastikos filmo. Ypač siauras ekrano rėmelis, iki veidrodinio blizgesio nupoliruota ir įbrėžimams atspari keramikinė nugarėlė bei tvirtas aliuminio korpusas. Tai neabejotinai prabangiausias Xiaomi flagmanas, priversiantis pasistiebti ir rinkos senbuvius.

Kamera, kuri geba gudrauti.

Xiaomi Mi Mix 2S yra aprūpintas dviguba kamera, kurios idealius nustatymus kiekvienam fotografuojamam vaizdui parenka dirbtinis intelektas. Plataus kampo ir teleobjektyvai turi šviesias diafragmas ir ypač jautrius sensorius, todėl net ir prieblandoje pavyks užfiksuoti geros kokybės vaizdą.

Stulbinanti sparta.

Xiaomi inžinieriai pasirūpino, kad šio modelio specifikacijos atitiktų įspūdingą dizainą. Xiaomi Mi Mix 2S turi kol kas pažangiausią rinkoje Qualcomm Snapdragon 845 procesorių, kurį naudoja prabangiausi kitų gamintojų flagmanai. Maksimaliai išnaudoti šias galimybes padeda ir 6 GB RAM operatyvioji atmintis, bei 64 GB atmintis jūsų failams.

Apdovanojimo vertas ekranas.

Beveik 6 colių įstrižainės ekranas savo ryškiomis ir realistiškomis spalvomis bei FullHD+ rezoliucija nepalieka abejingų. Be jokių problemų įskaitysite ir smulkiausią tekstą, ar peržiūrėsite vaizdo įrašus ryškioje dienos šviesoje.