Į viršų
Gauti pasiūlymą

Tik internetu!
Naujasis Xiaomi Mi 8
ir dovanos!

Xiaomi Mi 8 internetu įsigykite jau dabar ir gaukite net 3 dovanas! Dovanų vertė 90 Eur! Pasiūlymas galioja kartu su bet kuriuo Tele2 mokėjimo planu.

Xiaomi Mi 8

Pradinė įmoka už telefoną - 39 Eur
Mėnesinė telefono įmoka - 21,25 Eur
Telefono kaina be sutarties - 549 Eur

DOVANOS!

Išmanioji apyrankė

Dovanos vertė 24,99 Eur

Kuprinė

Dovanos vertė 29,99 Eur

ausinės Mi IN-EAR

Dovanos vertė 34,99 Eur

Pasiūlymas galioja sudarant sutartį 24 mėn. terminui su bet kuriuo TELE2 mokėjimo planu. Dovanos prie užsakymo bus pridėtos automatiškai. Telefonui papildomai taikomas vienkartinis valstybės nustatytas laikmenos mokestis. Paslaugoms taikomos sąžiningo naudojimosi taisyklės. Išankstinio užsakymo laikas ir telefonų bei dovanų kiekis riboti.

Susipažinkite: Xiaomi Mi 8

Įsimintinas dizainas, nepaliekantis abejingų.

Savo išvaizda Xiaomi Mi 8 niekuo nenusileidžia net ir patiems prabangiausiems konkurentų kūriniams. Lengvo, bet tvirto lydinio korpusas, iš visų pusių užapvalintomis briaunomis puikiai priglunda rankoje. Plonas rėmelis aplink AMOLED ekraną leido padidinti jo įstrižainę net iki 6,21 colio.

Fotostudija jūsų delne.

Dviguba galinė kamera su dviem 12 MP raiškos sensoriais ir ypač raiški priekinė kamera turi ypač didelius pikselius, kurie surenka daugiau šviesos. Todėl net ir prietemoje darytos nuotraukos stebins išskirtine kokybe. Dirbtinis intelektas automatiškai atpažins fotografinį scenarijų iš daugiau kaip 200 galimų ir pritaikys tinkamiausius nustatymus kiekvienai nuotraukai.

Neįtikėtina galia.

Xiaomi Mi 8 dailiame korpuse slepia ypač spartų ir pažangiausią rinkoje Qualcomm Snapdragon 845 procesorių. Pridėkime dar 6 GB operatyviosios RAM atminties, 64 GB talpos vidinę atmintį ir gausime vieną įspūdingiausių šių metų XIAOMI telefonų. Tokių pajėgumų su kaupu užteks bet kokiai užduočiai, kurią paskirsite šiam telefonui.

Jaustukai iš kitos realybės.

Xiaomi su šiuo flagmanu taip pat siūlo galimybę saugiai atrakinti savo telefoną naudojantis pažangia 3D veido atpažinimo technologija. Be to, jos pagalba galėsite susikurti savo virtualų papildytosios realybės avatarą ir taip papildyti savo žinučių siuntimo programėlėse esančias jaustukų kolekcijas.