Mobilusis bevielio ryšio modemas HUAWEI E5573S-320 WIFI LTE dabar – be jokio mėnesinio mokesčio! Sumokėję tik 9 Eur pradinę įmoką, galėsite mėgautis sparčiu internetu tiek namuose, tiek darbe, tiek keliaudami.

VIENU METU – IKI 10 ĮRENGINIŲ

Prie HUAWEI modemo vienu metu jungiama net iki 10 įrenginių. Tai reiškia, kad kol jūs naršysite internete su savo kompiuteriu ir siųsitės programėles per telefoną, kiti toje pačioje patalpoje esantys žmonės galės būti prisijungę prie interneto su planšete, žaidimų konsole ir smart TV. 

 

SPARTUS DUOMENŲ PERDAVIMAS

HUAWEI modemas pasižymi ypač greitu duomenų perdavimu LTE tinkle – iki 150 Mbps. Su sparčiu ir sklandžiu interneto ryšiu jums nereikės bandyti savo kantrybės laukiant, kol užkraus norimą puslapį arba kol išsisiųs svarbus el. laiškas. 

 

PATOGUMAS NAUDOTI 

HUAWEI modemas kurtas taip, kad jį naudoti būtų kuo paprasčiau. Modemo dizainas minimalistinis, dydis optimalus, ant korpuso esančios LED lemputės rodo signalo stiprumą ir baterijos įkrovimo lygį. Kad būtų dar patogiau, įdiegę specialią programėlę HUAWEI modemą galėsite valdyti tiesiog iš savo telefono.


 

 Plačiau

Pasiūlymas galioja pasirinkus mobilaus interneto planą nuo 20€/mėn. ir pasirašius 24mėn. sutartį.
Kaina be sutarties – 79 Eur.
Įrenginių kiekis ir pasiūlymo laikas riboti.