Į viršų
Gauti pasiūlymą

Samsung Galaxy Note9 - 
Sutaupykite iki 200 Eur!

Atneškite savo seną Samsung Galaxy Note telefoną ir iš karto sutaupykite net 200 Eur! Atnešę bet kurį kitą išmanųjį telefoną, gausite 100 Eur nuolaidą!

Papildoma informacija

Užpildykite užsakymo formą ir mes su Jumis susisieksime per 24 val. darbo dienomis. Kiekvienas, atnešęs savo seną Samsung Galaxy NOTE telefoną gaus 200 Eur nuolaidą + tiek, kiek vertas senas telefonas. Jei atnešite bet kurį kitą išmanųjį telefoną, gausite 100 Eur nuolaidą + tiek, kiek vertas senas telefonas. Pasiūlymas galioja pasirašius 24 mėn. sutartį su bet kuriuo Tele2 mokėjimo planu.

 
 
 
 

Galaxy Note9 (juodas)

Pradinė įmoka už telefoną 79 Eur
Mėnesinė telefono įmoka 38,75 Eur/mėn. 
Telefono kaina be sutarties 1009 Eur

 
 
 
 

Galaxy Note9 (mėlynas)

Pradinė įmoka už telefoną 79 Eur
Mėnesinė telefono įmoka 38,75 Eur/mėn. 
Telefono kaina be sutarties 1009 Eur

Kainos nurodytos su PVM. Užpildykite užsakymo formą ir mes su Jumis susisieksime per 24 val. darbo dienomis. Kiekvienas, atnešęs savo seną Samsung Galaxy NOTE telefoną gaus 200 Eur nuolaidą + tiek, kiek vertas senas telefonas. Jei atnešite bet kurį kitą išmanųjį telefoną, gausite 100 Eur nuolaidą + tiek, kiek vertas senas telefonas. Senojo telefono vertė pagal jo būklę bus nustatoma salone. Pasiūlymas galioja pasirašius 24 mėn. sutartį su bet kuriuo Tele2 mokėjimo planu. Telefonams papildomai taikomas valstybės nustatytas laikmenos mokestis (5,25 Eur). Paslaugoms taikomos sąžiningo naudojimosi taisyklės. Pasiūlymo laikas ir telefonų kiekiai riboti.

Susipažinkite: Samsung Galaxy Note9

Samsung Note9

Pradinė įmoka už telefoną 79 Eur
Mėnesinė telefono įmoka 38,75 Eur/mėn. 
Telefono kaina be sutarties 1009 Eur


Baterija

Pristatome galingą, ilgai neišsenkančią bateriją.


Vidinė Atmintis (128 GB)

128 GB vidinė atmintis - saugokite daugiau, trinkite mažiau.


Greičiai

Moderniausias procesorius, skirtas nepaprastai greitam atsisiuntimui ir įkėlimui.


S Pen

Visiškai naujas S Pen. Dabar S Pen leidžia užtikrinti maksimalią kontrolę.


Ekranas

Matykite dar daugiau su didžiausiu SAMSUNG kada nors sukurtu Infinity Display ekranu.


Kamera su dviguba diafragma

Prisitaiko kaip žmogaus akis, kad dieną ir naktį būtų galima užfiksuoti įspūdingus kadrus.


Kamera su vaizdo optimizavimo funkcija

Sumaniai atpažįsta vaizdus ir optimizuoja spalvas - puikiems kadrams!


Kamera su trūkumų aptikimo funkcija

Sumaniai aptinka trūkumus, todėl užfiksuoti blogą kadrą yra beveik neįmanoma.


DEX

Transformuokite savo telefoną į darbastalį su vienu kabeliu.*

*HDMI kabelis ir priedai yra parduodami atskirai. Suderinamas tik su Note 9 arba Tab S4. Tos pačios funkcijos ir naudotojo patiriamas įspūdis gali skirtis naudojant DeX Pad/DeX Station.

Dar daugiau galios ir atminties

Samsung Galaxy Note9 naudoja vienus iš pažangiausių procesorių rinkoje – aštuonių branduolių Exynos 9810. Dar galios suteikia 6 GB RAM operatyvioji ir 128 GB vidinė atmintis bei galimybė atminties kortele padidinti net iki 512 GB. Šiam telefonui nėra užduoties, kurios jis negalėtų įveikti.

Kamera, kuri neturi lygių

Dviguba ir optiškai stabilizuota flagmano kamera aprūpinta objektyvu, turinčiu ypač šviesią f/1,5–2,4 diafragmą. Tai užtikrina puikią nuotraukų kokybę net ir prastomis apšvietimo sąlygomis. Didelis sensorius ir 1,4 µm dydžio pikseliai surenka daugiau šviesos, todėl užfiksuotos nuotraukos pasižymi išskirtiniu detalumu.

Klasika tapęs dizainas

Samsung ir toliau plečia savo įrenginių galimybes – Galaxy Note9, nors ir primena pirmtakus, turi dar didesnį ekraną ir dar siauresnį rėmelį aplink ekraną. 6,4 colio įstrižainės AMOLED technologijos ekranas, įmontuotas tvirto aliuminio lydinio ir stiklo korpuse, tiesiog nepalieka abejingų.

Ypač galinga baterija

Kad toks verslo klasės flagmanas kaip Samsung Galaxy Note9 tarnautų ilgiau nei parą tarp įkrovimų, Samsung jame sumontavo milžinišką 4000 mAh talpos bateriją. Tokios didelės baterijos įkrovimas neužtruks, nes flagmanas palaiko greitojo ir bevielio krovimo funkcijas.