Į viršų
Gauti pasiūlymą

Apšalsit, kokia
dovana!

Įsigykite Samsung Galaxy S8 ar S8+ telefonus su ypatingomis nuolaidomis ir už 1 ct gaukite GEAR FIT 2 PRO išmaniąją apyrankę (dovanos vertė net 229 Eur)! Pasiūlymas galioja sudarant 24 mėn. sutartį su bet kuriuo Tele2 mokėjimo planu.

SAMSUNG GALAXY S8

Pradinė įmoka už telefoną 87 Eur
Mėnesinė telefono įmoka 23 Eur/mėn. 
Telefono kaina be sutarties 809 Eur

Per 24 mėn. sutaupysite net 170 Eur

Užsisakyti

SAMSUNG GALAXY S8+

Pradinė įmoka už telefoną 91 Eur
Mėnesinė telefono įmoka 27 Eur/mėn. 
Telefono kaina be sutarties 909 Eur

Per 24 mėn. sutaupysite net 170 Eur

Užsisakyti

Telefonams papildomai taikomas vienkartinis valstybės nustatytas laikmenos mokestis. Pasiūlymai galioja sudarant 24 mėn. sutartį su bet kuriuo Tele2 mokėjimo planu. Apyrankės vertė 229 Eur. 1 ct už apyrankę ir dovana bus prie užsakymo pridedama automatiškai. Daugiau informacijos apie planus ir sąžiningo naudojimosi taisykles www.tele2.lt/ES. Pasiūlymo laikas, įrenginių ir apyrankių kiekis ribotas.

GEAR FIT 2 PRO

Į naujus iššūkius pasinerkite drąsiai. Su vandeniui atspariu* GPS sportiniu dirželiu „Gear Fit2 Pro“ po treniruotės baseine galite parbėgti namo ir šokti tiesiai į dušą. Kokią sportinę veiklą bepasirinktumėte, „Gear Fit2 Pro“ tai identifikuoja be specialaus nustatymo, seka jūsų rezultatus ir pateikia kruopščiai apskaičiuotą statistiką, kurią patogu ir paprasta analizuoti.
*Prieš užsisegant juostelę ji ir jūsų rankos turi būti sausos.

Nesirūpinkite programėlėmis – svarbiausios jau viduje! Dirželyje integruotos 4 pagrindinės programėlės, kurios jums padės rūpintis sveika ir aktyvia gyvensena. Be sudėtingų nustatymų, aiškiai ir patogiai matysite savo fizinio aktyvumo ir miego statistiką, planuosite ir seksite savo judėjimo maršrutus, skaičiuosite suvartotas kalorijas ir bendrausite su aktyvaus gyvenimo būdo entuziastais visame pasaulyje.

Kurkite savo įvaizdį. Pasirinkite juodą ir pamatysite, kaip sporto salėje į jus krypsta smalsūs žvilgsniai. Arba raudoną, kurios ryškumas jums daugiau neleis išsisukti nuo užsibrėžto tikslo. Patogus ir tvirtas užsegimas neleis abejoti, kad „Gear Fit2 Pro“ jus lydės ir baseine ir badmintono aikštelėje.

Rinkitės iš daugiau nei 3000 programėlių ir ekrano užsklandų. „Gear Fit2 Pro“ apie daug ką pagalvojo – apie vartotojų laisvę rinktis taip pat. Daugybė programėlių, įskaitant „Spotify“, leidžia susikurti asmeninį dienos palydovą pagal kiekvieno įpročius ir pageidavimus.

Samsung Galaxy S8 ir S8+

Neregėtas telefono dizainas.

Samsung Galaxy S8 telefonas su berėmiu ekranu, kuris dengia beveik visą telefono priekį ir nepalieka abejingų. Toks šio flagmano dizainas ne tik itin stilingas, bet ir patogus. Navigaciniai mygtukai nepastebini, nes atsiranda tik ant jų paspaudus. Taigi, jūs galite matyti didesnį, vientisą vaizdą. Ir tam nereikia didesnio telefono.

Puikioms nuotraukoms – itin pažangi kamera

Visas ypatingas akimirkas užfiksuokite puikia Samsung Galaxy S8 kamera. Dauguma išmaniųjų telefonų kamerų geriausiai veikia dienos metu. Tačiau Jūs gyvenate 24 valandas per parą ir 7 dienas per savaitę, todėl Samsung sukūrė pažangią 12 MP kamerą, kuri puikiai veikia dieną ir naktį. Nuotraukos bus ryškios ir aiškios, nes jei fotografuosite menkai apšviestoje aplinkoje.Įjungę priekinę 8 MP kamerą, asmenukėmis nustebinsite ne vieną! Dėl išmanaus automatinio vaizdo sufokusavimo režimo aparatas suseka veidus. Nesvarbu, ar fotografuodamiesi aparatą laikote ranka, ar asmenukėms skirtu laikikliu – visi į kadrą patekę asmenys bus puikiai sufokusuoti.

Aukščiausias saugumo lygis

Norintiems būti tikrai dėl savo privatumo ir duomenų saugumo, šis flagmanas – tai užtikrins. Atrakinkite savo išmanųjį žvilgsniu, veidu ar pirštu. Be jau įprasto piršto antspaudų jutiklio, Samsung Galaxy S8 telefone yra dar du būdai atrankinti telefoną. Autentifikavimas pagal akių rainelę – vienas saugiausių telefono apsaugos būdų. Taip pat šiame flagmane yra įdiegta veido atpažinimo funkcija. Tai bene greičiausias ir paprasčiausias būdas atrakinti telefoną vos į jį pažvelgus.

Pažangiausias procesorius – sparčiam veikimui.

Dokumentų parsisiuntimas, įkrovimas, persijungimas iš vienos programėlės į kitą. Visa tai vyksta neįtikėtinai greitai. Tai lemia pažangiausias 10 nm procesorius, kuris efektyvina telefono naudojimą, taupiau eikvoja energiją ir prailgina baterijos veikimą. Tai pirmasis tokio tipo procesorius pasaulyje ir jis yra įdiegtas šiame flagmane.

Lietus nebebaisus – telefonas veiks taip pat puikiai.

Net jeigu neturite skėčio, o netikėtai pradėjo lyti, šis flagmanas padės rasti kelią namo. Taip pat nesibaiminkite, jei ant telefono išsilies stiklinė vandens. Samsung Galaxy S8 turi aukštą IP68 sertifikatą, kuris patvirtina atsparumą vandeniui ir dulkėms. Ar lis, ar saulė švies – jūsų įrenginys veiks nepriekaištingai.

Dirbtinis Bixby intelektas

Bixby – išmanusis asmeninis asistentas, kuris supranta kalbėjimą, tekstą ir ekrano palietimus. Ši technologija ne tik atliks priminimo funkciją, bet ir padės sekti savo judėjimą. Be to, sistema gali rasti norimą prekę tiesiog pagal nuotrauką! Nufotografavus patinkantį daiktą Bixby parodys visas vietas, kur galite jį įsigyti.