Į viršų
Gauti pasiūlymą

Samsung Galaxy išmaniųjų įrenginių ekosistema

 

Išmanusis laikrodis

Samsung Galaxy Watch (42mm)

Plačiau

Išmanusis laikrodis

Samsung Galaxy Watch (46mm)

Plačiau

Išmanusis laikrodis

Samsung Galaxy Watch Active

Plačiau

Belaidis įkroviklis

Samsung Galaxy
Duo Pad

Plačiau

Belaidės ausinės

Samsung Galaxy
Buds

Plačiau

Susipažinkite su išmaniaisiais įrenginiais

Samsung Duo

Du vienu metu
Samsung Duo visiškai pateisina savo vardą. Ant jo rasite tiek stovą, tiek padą, todėl tuo pačiu metu galėsite krauti du įrenginius. Be to, abu įkrovikliai palaiko greitojo krovimo funkciją, tad baterijas pamaitinsite per maksimaliai trumpą laiką.

Visiems jūsų prietaisams
Su Samsung Duo gretai bei lengvai pamaitinsite ne tik savo telefoną, bet ir kitus Samsung prietaisus. Jo laikiklis puikiai tinka išmaniųjų laikrodžių ar Galaxy Buds krovimui. Mažiau kroviklių – mažiau vargo.

Nepraraskite nei vienos minutės
Samsung Duo veikia speciali Multi-coil technologiją, kurios dėka net ir kraudami savo telefoną galėsite juo laisvai naudotis. Rinkti tekstą ar peržiūrinėti failus galėsite neprarasdami nei vienos brangios krovimosi minutės.

Plačiau

Išmanusis laikrodis Galaxy Watch (46 mm)

Stilius, kurį kuriate patys
„Galaxy Watch“ skirtas tam, kad galėtumėte išreikšti save pačiais kūrybiškiausiais būdais. Unikalus „Galaxy Watch“ dizainas, atsiskleidžiantis įvairiais pavidalais, gylio ir šviesos efektais, padeda patikėti, kad išmaniojo laikrodžio funkcionalumas ir autentiškas tikro laikrodžio pojūtis – iš tiesų suderinama.

Muzika ir tvarkaraščiai – su jumis kartu
Tegul muzika keliauja su jumis kartu. „Galaxy Watch“ suteikia galimybę klausytis muzikos internetu ir prijungti bevieles ausines – todėl jums nebereikės nešiotis telefono, kai norėsite autobuse, stadione ar gatvėje paklausyti mėgstamos dainos. Nepamirškite ir dienos planų: laikrodžio ekrane, apibendrinančiame grafike, rodomos jūsų veiklos artimiausioms 10 valandų.

Jūsų asmeninis treneris 24/7
Sportas iki šiol buvo iššūkis? Su „Galaxy Watch“ jis taps neatsiejama dienos dalimi. Išmanusis laikrodis ne tik matuoja pulsą, fiksuoja kalorijas ir skaičiuoja žingsnius – jis leidžia rinktis iš daugybės skirtingų veiklos rūšių ir funkcijų, padedančių apie savo sveikatą sužinoti daugiau.

Ilga baterijos veikimo trukmė
„Galaxy Watch“ baterija ištverminga – todėl ją įkrovus ilgai nereikės rūpintis likusiais baterijos procentais. O prireikus krauti, tai padarysite be jokių pastangų – tereikės padėti laikrodį ant bevielės įkrovimo stotelės.

Plačiau

Išmanusis laikrodis Galaxy Watch (42 mm)

Jūsų unikaliam stiliui
„Galaxy Watch“ skirtas atskleisti jūsų išskirtinumą taip, kaip norite patys. Rinkitės iš skirtingų spalvų ir sukurkite unikalų ciferblatą pagal savo stilių. Išskirtinis „Galaxy Watch“ dizainas, traukiantis akį įvairiais pavidalais, gylio ir šviesos efektais, leidžia lengvai suderinti išmaniojo laikrodžio funkcionalumą su analoginio laikrodžio pojūčiu.

Muzika, keliaujanti kartu
Eidami iš namų, pasiimkite mėgstamą muziką su savimi. Su „Galaxy Watch“ paprasta muzikos klausytis internetu ir prijungti bevieles ausines – todėl išėjus pasivaikščioti ar pabėgioti telefonas taps nebūtinas. Be to, laikrodyje yra ir GPS, taigi visada tiksliai žinosite, kur esate ir kuria kryptimi einate.

Atraskite sportą iš naujo
Su „Galaxy Watch“ užsibrėžtus sporto rezultatus pasiekite greičiau. Išmanusis laikrodis ne tik matuoja pulsą, fiksuoja kalorijas ir skaičiuoja žingsnius – jis leidžia rinktis iš skirtingų veiklos rūšių bei funkcijų, suteikiančių naudingos informacijos apie jūsų sveikatą.

Baterija, kuri tarnaus ilgai
Ištverminga baterija leis pamiršti rūpesčius dėl išmaniojo įrenginio krovimo. „Galaxy Watch“ baterija tarnauja ilgai – todėl ją įkrovę galėsite ramiai užsiimti kasdieniais darbais.

Plačiau

Samsung Galaxy Buds

Daugiau jokių apribojimų. Pajuskite, ką reiškia jaustis nevaržomai laisviems su naujosiomis Samsung Galaxy Buds belaidėmis ausinėmis. Dar daugiau muzikos, dar daugiau ryšio su savo artimaisiais, o tuo pačiu ir dar daugiau privatumo.

Visada su jumis
Naujosios Galaxy Buds – ypatingai kompaktiško dizaino, tad jas bus patogu visada nešiotis su savimi. Be to, jos ypač greitai susiporuoja su jūsų telefonu.

Ergonomiškas dizainas
Galaxy Buds sukurtos vadovaujantis aukščiausiais ergonomiškumo standartais. Ausinės tokios lengvos ir patogios, kad prie jūsų ausies formos prisitaikys nepriklausomai nuo veiklos. Su jomis būti galėsite visą dieną.

Girdėkite tai, ką norite girdėti
Norite mėgautis muzika, bet tuo pačiu nepamiršti, kad aplinkinis pasaulis tebeegzistuoja? Naudokite specialų Galaxy Buds režimą, kurio dėka girdėsite viską, kas vyksta šalia. Tuo tarpu bendraudami telefonu, naudokite dvigubo mikrofono sprendimą, kurio dėka pašnekovas visiškai negirdės jūsų aplinkos triukšmo.

Plačiau

Samsung Galaxy Watch Active

Pasiruoškite naujos kartos išmaniajam laikrodžiui. Naujasis Galaxy Watch Active iš tiesų išskirtinis. Jame susijungia fiziškai aktyvių vartotojų taip vertinamas funkcionalumas ir technologiškai pažangiausi sprendimai, leisiantys jums nuolat jaustis lyderiu.

Saviraiškos laisvė
Galaxy Watch Active sukurtas vertinantiems balansą tarp sportiškumo ir stiliaus. Jo dizainas taupus, lengvasvoris ir universalus. Priklausomai nuo savo nuotaikos keisdami jo apyrankes visada lengvai išreikšite save. 

Pažinkite save dar geriau
Su Galaxy Watch Active dar paprasčiau stebėsite savo širdies darbą bei streso lygį. Išmaniajame laikrodyje taip pat rasite ir specialią Samsung Health aplikaciją, pateiksiančia jums daugybę naudingos informacijos bei patarimų, kaip pagerinti savo savijautą.

Visada įvykių sūkuryje
Nepraleiskite nei vieno jums svarbaus įvykio. Dėka intuityvios klaviatūros, emotikonų bei balso atpažinimo funkcionalumo, Galaxy Watch Active leidžia ypač patogiai atsakinėti į žinutes bei elektroninius laiškus.

Neįtikėtinai ištvermingas
Galaxy Watch Active baterija tarnauja daugiau nei 45 valandas, o inovatyvi Wireless Power Share funkcija užtikrina, jog visada būsite pasiruošę naujiems nuotykiams. Dėka unikalios operacinės sistemos laikrodžio ekrane matysite tik tą informaciją, kurios jums tikrai reikia.

Plačiau