Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis

Robotai dulkių siurbliai iki 26 % pigiau


NEPRIEKAIŠTINGA ŠVARA BE JOKIŲ PASTANGŲ

INTUITYVI NAMŲ PRIEŽIŪRA

Naujasis išmanus dulkių siurblys Ecovacs DEEBOT 500 – tai tobulas pagalbininkas, puoselėjantis namuose nepriekaištingą švarą. Prietaisas sukurtas taip, kad grindis valytų trejopai. Šoniniai bei pagrindinis šepečiai surenka dulkes ir nešvarumu net iš sunkiai pasiekiamų zonų, o galingas siurbimo mechanizmas juos akimirksniu patalpina į sandarų maišelį. Be to, visada galėsite būti ramūs, kad Ecovacs DEEBOT 500 darbą atliks iki galo. Jis tobulai skenuoja aplinką, todėl išvengia kliūčių, saugosi laiptų, o, pritrūkęs energijos, pats nukeliauja iki maitinimosi stotelės.

MAKSIMALIAI ŠVARAI

Ecovacs DEEBOT 500 namų priežiūrą pakylėja į dar aukštesnį lygį. Standartinis jo darbo režimas idealiai tiks tam, kad pasirūpintumėte kasdiene švara. Tačiau išmanusis pagalbininkas yra pasirengęs ir nestandartinėms situacijoms bei ypatingoms progoms. Modelis turi Max Mode režimą, pasižymintį dar didesne siurbimo galia, kurios užteks įveikti net ir įsisenėjusiems nešvarumams. Kiti Ecovacs DEEBOT 500 režimai taip pat prisitaikys prie specifinių užduočių. Edge Mode koncentruojasi į sunkiau pasiekiamų zonų valymą, o Spot Mode – į vietas, reikalaujančias ypatingo dėmesio.

DAUGIAU KONTROLĖS, DAUGIAU LAIKO

Ecovacs DEEBOT 500 sukurtas tam, kad jums patiems apie namų priežiūrą reikėtų galvoti kaip įmanoma mažiau. Jo dėka visada grįšite į tvarkingus namus. Siurblį galima užprogramuoti taip, kad darbą šis pradėtų nustatytą valandą, o jums nereikėtų dėl nieko jaudintis. Be to, jį galima susieti ir specialia Ecovacs aplikacija. Su ja išmaniojo pagalbininko darbą realiu laiku stebėsite tiesiog savo telefonu, o reikalui esant, galėsite jį arba įjungti, arba išjungti.

DAUGIAU ŠVAROS, DAUGIAU JAUKUMO

TOBULAI NAMŲ PRIEŽIŪRAI

Pasirūpinkite visaverte savo namų švara su išmaniuoju dulkių siurbliu Xiaomi Robot Wet & Dry. Naujasis modelis ne tik susiurbs ant grindų susikaupusias dulkes bei nešvarumus, bet ir jas išplaus. Preciziškai tiksli vandens padavimo technologija sukurta taip, kad prisitaikytų prie skirtingų grindų tipų, parinkdama joms geriausiai tinkantį valymo būdą, o dėl patogios konstrukcijos keisti šepečius ar filtrus bus ypatingai paprasta.

PUIKIAI BESIORIENTUOJANTIS

Xiaomi Mi Robot Wet & Dry išsiskiria ne tik savo valymo sugebėjimais, bet ir savarankiškumo lygiu. Siurblyje veikia ypatingai tiksli lazerinė navigacijos sistema, nuolat skenuojanti aplinką ir pagal tai reguliuojanti valymo maršrutą. Algoritmas visada pasirinks patį efektyviausią kelią, todėl Xiaomi Mi Robot Wet & Dry namus sutvarkys ne tik kokybiškai, bet ir greitai.

PROTINGAS IR LENGVAI VALDOMAS

Xiaomi Mi Robot Wet & Dry supranta net labai detalias jūsų instrukcijas. Norite, kad jis išvalytų tik dalį kambarių? Jokių problemų. Skirtinguose kambariuose skiriasi grindų danga? Xiaomi Mi Robot Wet & Dry prie to irgi prisitaikys. Dar stipresnį kontrolės jausmą suteiks ir speciali aplikacija, su kuria užprogramuosite siurblio darbo pradžios laiką ar stebėsite jį realiu laiku.

GUDRUS, DARBŠTUS, ĮŽVALGUS

DAUGIAU ŠVAROS, MAŽIAU RŪPESČIO

Pasirūpinti visapusiška savo namų švara dar niekada nebuvo taip paprasta. Naujasis Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop P išmanusis siurblys surkurtas tam, kad ją užtikrintų, pareikalaudamas tik minimalaus jūsų įsikišimo. Modelis pasižymi stebėtina siurbimo galia, plauna grindis su vandeniu, o taip pat pats susidėlioja optimaliausią kelionės maršrutą. Jums teliks jį įjungti arba iš anksto nustatyti valymo pradžios laiką.

GALINGA VALYMO PRIEMONĖ

Kompaktiškame Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop P korpuse sukasi galingas variklis, kuris leidžia jam ne tik įveikti 2 cm aukščio kliūtis, bet ir užtikrina neeilinę siurbimo galią. Į jo talpų, 0,3 l tūrio maišelį pateks net ir giliausiai pasislėpę nešvarumai. Siurblys taip pat apginkluotas ir plaušine šluota bei vandens rezervuaru, todėl, išsiurbęs grindis, Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop P jas dar ir preciziškai kruopščiai iššveis.

YPATINGAI SAVARANKIŠKAS

Savo užduotis naujasis Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop P atlieka ne tik kokybiškai, bet ir savarankiškai. Jums praktiškai nereikės nieko daryti. Tiesiog aktyvuokite siurblį ir jis akimirksniu nuskenuos kambarį 360 laipsnių kampų bei pats susidarys optimaliausią kelionės maršrutą. Kiekvieną sekundę modelis net 1800 kartų patikrina, kas yra aplink, todėl geba išvengti bet kokių kliūčių. Be to, jo darbą nuolat galėsite stebėti bei kontroliuoti, naudodami specialią aplikaciją savo telefone.

PROTINGAS, PATIKIMAS, DARBŠTUS

TIKRAS ŠVAROS EKSPERTAS

Naujasis Ecovacs DEEBOT 600 nepriekaištingai išvalys tiek kietas grindis, tiek kiliminę dangą. Modelis turi specialų V formos šepetį ir daugybę mažesnių šepetėlių, kurie visi kartu akimirksniu pakelia ir sušluoja nešvarumus. Siurblys po namus juda sistematiškai, efektyviausiu valymo keliu, todėl net didžiausią plotą išvalo patikimai ir efektyviai. Be to, jis turi ir specialų Max Mode režimą, kurį aktyvavus siurbimo galia padidėja dvigubai, todėl bus panaikinti net didžiausi nešvarumai.

SAVARANKIŠKAS DARBUOTOJAS

Ecovacs DEEBOT 600 jus neabejotinai sužavės savo gebėjimu savarankiškai priimti pačius geriausius sprendimus ir atlaisvinti jums rankas. Siurblys pats nuskenuoja kambarį ir pasirenka patį geriausią valymo kelią. Be to, jame veikia ir specialūs sensoriai, apsaugantys prietaisą nuo nukritimo nuo laiptų bei trankymosi į įvairias kliūtis. O kai tik Ecovacs DEEBOT 600 pradeda trūkti energijos, jis pats nukeliauja iki krovimosi stotelės. Jums nereikės nieko daryti!

IŠMANESNIEMS NAMAMS

Ecovacs DEEBOT 600 skirtas visų pirma tiems, kurie svajoja gyventi protingesniuose namuose. Siurblys lengvai suporuojamas su Amazon Alexa ar Google Home asistentais, o taip pat gali būti valdomas ir iš specialios mobiliosios aplikacijos. Joje galėsite realiu laiku stebėti roboto darbą, energijos lygį, pradėti ar pabaigti jo darbą, o taip pat sukurti visiškai naują namų valymo grafiką.