Į viršų
Gauti pasiūlymą

TIK INTERNETU! Perkant bet kurį telefoną ausinukus JBL įsigykite -40% pigiau!

Reikia pagalbos? Palikite savo kontaktus ir susisiekę su Jumis mūsų konsultantai padės atlikti tolimesnius užsakymo žingsnius.


Susipažinkite su AUSINUKAIS

Ausinukai JBL E25BT

Lengvi, patogūs ir kompaktiški JBL ausinukai. Aukšta garso kokybė ir išraiškingi žemieji dažniai, dėl galingų 8.5 mm skersmens garsiakalbių. Dėl aukštos kokybės garso pasijusite lyg muzikos įrašų studijoje, ar koncertų salėje. Įmontuotas mikrofonas ir valdymo mygtukas leis atsiliepti į skambučius ir valdyti muzikos grotuvą.

Ausinukų kaina pasinaudojus pasiūlymu: 65 Eur 39 Eur

Rinktis telefoną

Sportiniai ausinukai JBL Reflect

Garso kokybe pasižymintys JBL Reflect ausinukai yra nepaprastai lengvi ir patogūs. Turi apsaugą nuo drėgmės, tad prakaito nebijo. Šie ausinukai siūlo nepaprastą lengvumą, todėl sporto metu galite netgi pamiršti, kad Jūs jas nešiojate. Neturi net AUX jungties, kas juos paverčia ypatingai lengvais. Užsidėjus juos, joks laidas sporto ar kitokios veiklos metu netrukdys. Taip pat turi ir į vidų įmontuotą mikrofoną, kuris suteikia ausinukams universalumo.

Ausinukų kaina pasinaudojus pasiūlymu: 95 Eur 57 Eur

Rinktis telefoną

Universalus telefono dėklas

DOVANA - Huawei CW19 apsauginis dėklas telefonams. Dedamas ant rankos, puikiai pritaikomas sportuojant - atsparus drėgmei, pralaidus orui, su kišenėle kortelėms, anga ausinėms, reguliuojama rankena. Tinka telefonams su 5.2-6" ekranu.
Medžiaga yra ypač lengva, kvėpuojanti ir atspari prakaitui. Apyrankės atspindintys elementai leis Jus geriau pastebėti naktį ar menkai apšviestoje vietoje.

Dovanos vertė 19,90 Eur

Rinktis telefoną

Pasiūlymas galioja tik internetu ir perkant bet kurį telefoną kartu su pasirinktu TELE2 pokalbių planu, kurie nurodyti www.tele2.lt. Palyginamoji ausinukų kaina yra kaina nesinaudojant pasiūlymu. Dovana (universalus telefono dėklas) bus pridėta prie užsakymo automatiškai, įsigijus telefoną ir ausinukus. Pasiūlymo laikas, įrangos ir dovanų kiekis riboti.