Į viršų
Gauti pasiūlymą

Vasariškas pasiūlymas -
planšetės su 1 Eur pradine įmoka!

Įsigykite puikius planšetinius kompiuterius vos su 1 Eur pradine įmoka ir sutaupykite iki 100 Eur!
Pasiūlymas galioja su bet kuriuo Laisvo interneto planu.

Apple iPad Wi-Fi Cellular (9.7")

„iPad“ – tai bekompromisė šių laikų asmeninio kompiuterio vizija. Jis yra neįtikėtinos galios ir šuoliais lenkia daugumą nešiojamųjų kompiuterių. Jis patį sudėtingiausią darbą paverčia natūraliais judesiais – paliesk, perbrauk arba brūkštelėk pieštuku. Šis „iPad“ yra gabesnis, įvairiapusiškesnis ir mobilesnis nei koks nors kitas iki šiol.

„iPad“ patirtys slypi ekrane. Tai interaktyvus „Multi-Touch“ valdymas ir įspūdingai detalaus turinio žiūrėjimas. Šis, 9,7 colio, ekranas yra ryškiausias ir mažiausiai atspindintis visame pasaulyje.

Kiekviename planšetės kampe yra ypač tikslūs garsiakalbiai, kurie sukuria raiškią, plačią ir detalią garso erdvę. Be to, aukšti dažniai jame automatiškai orientuojami į viršutinius garsiakalbius, nesvarbu, kaip laikote įrenginį.

Užsisakyti

Lenovo Yoga Tab 3 (10.1")

Itin ryškus ekranas. Ši planšetė turi didelį ir erdvų 10,1 colių įstrižainės „HD“ raiškos ekraną. Ekranas tiksliai perteikia visas spalvas, bei yra puikiai matomas ir žiūrint į jį iš visų pusių. Tad kad ir kaip naudositės šiuo planšetiniu, vaizdai ekrane bus gerai matomi ir ryškūs.

Puikus garsas. „Yoga Tab 3 10“ gali pasigirti geriausiu garsu, kokį gali pasiūlyti planšetinis kompiuteris. Priekinėje dalyje įmontuoti 2 galingi stereogarsiakalbiai su sistema „Dolby Atmos®“.

Besisukanti kamera. Ši planšetė turi 180 laipsnių besisukančią 8 MP kamerą, kurios dėka dar paprasčiau fotografuosite aukštos raiškos nuotraukas. Ne gana to, kamera valdoma gestais – tereikia kelis kartus sugniaužti kumštį ir turite puikią nuotrauką!

Užsisakyti

Lenovo Yoga Book 10.1

Planšetė ir užrašinė viename. Lenovo Yoga book 10.1 FHD galėsite patogiai naudoti tiek kaip planšetinį kompiuterį, tiek kaip užrašinę. Užrašus galima lengvai perkelti į skaitmeninę formą, kur juos patogu tvarkyti ir dalintis su kitais.

Išnaudokite HALO klaviatūros galimybes. Prisilietimams jautri Halo klaviatūra su sparčiaisiais klavišais – tai, ką tiesiog privaloma išbandyti. Ji automatiškai užbaigia bei koreguoja įvedamą tekstą ir ženkliai paspartina darbų atlikimo tempus.

Plonas, lengvas ir dirbantis visą dieną. Kompaktiškumas sužavės iškart: 4,55 mm ir 690 g svorio įrenginį patogu laikyti rankose ir pernešti iš vienos vietos į kitą. Vienu įkrovimu juo galėsite naudotis net iki 12 valandų.

Užsisakyti

Samsung Tab A (10.1")

Minimalistinių formų mėgėjams. Puikus pasirinkimas subtilaus minimalistinio dizaino gerbėjams. Dailus aptakių formų Samsung Tab A 10.1 be jokių pastangų prisitaikys prie namų ar biuro aplinkos ir taps jūsų stiliaus dalimi.

Vaizdai, pranokstantys realybę. Planšetiniame kompiuteryje visi vaizdai bus aiškūs, ryškūs ir detalūs iki smulkmenų – tai užtikrins 10,1 colių įstrižainės „Full HD“ ekranas.

Spartus veikimas. Nuo darbo su dokumentais iki naršymo internete, filmų ir žaidimų – 8 branduolių procesorius pasirūpins, kad įrenginys visada veiktų sklandžiai ir maksimaliai sparčiai.

Darykite puikias nuotraukas. Įsimintinus kadrus įamžinkite ne tik telefonu! Tam skirta planšetės 8 MP kamera su LED blykste, kuri leis gražias akimirkas išsaugoti čia ir dabar.

Užsisakyti

Lenovo IdeaTab 4 (8")

Fantastiškas vaizdas ir garsas. Gyvos spalvos ir ryškumas iki smulkiausių detalių – būtent tai jums garantuoja planšetinis kompiuteris Lenovo IdeaTab 4 X304F. O garsas su „Dolby Atmos“ niekada nepritrūks kokybės ir sodrumo. Metas vakarui su mėgstamais filmais?

Lengvas ir galingas. Plonytis ir sveriantis vos 310 gramų, šis planšetinis kompiuteris puikiai tiks ir jūsų mažiesiems. Maloniai nustebsite: šis iš pažiūros subtilus įrenginys turi išties galingą procesorių, kuris lengvai susitvarkys su bet kuriomis užduotimis.

Dalinkitės su šeima. Saugoti savo privatumą visiškai paprasta. Kiekvienas šeimos narys gali lengvai susikurti asmeninę paskyrą su savo slaptažodžiu ir nustatymais. O vaikams pritaikytas paketas leis planšetiniu kompiuteriu ramiai dalintis ir su mažaisiais.

Užsisakyti

Lenovo IdeaTab 4 (10")

Planšetė visai šeimai. Lenovo Tab 4 10“ planšetinis kompiuteris – tinkamas pasirinkimas visai jūsų šeimai. HD raiškos ekranas ypač ryškus ir kontrastingas, todėl puikiai tiks tiek nuotraukoms, tiek žaidimams, tiek filmams.

Ypač skaidrus garsas. „Dolby Atmos“ sistema pasirūpino išskirtiniu, ypač švariu planšetinio kompiuterio garsu, kuris paliks įspūdį net tikriems garso žinovams.

Ištverme pasižyminti baterija. Galėsite būti ramūs – su šia planšete nereikės bėgti ieškoti kroviklio įpusėjus darbus ar pramogas. Ištverminga baterija pasirūpins, kad įspūdžiais mėgautumėtės ilgiau.

Slaptažodžiai privatumui išsaugoti. Nieko stebėtino, kad visi šeimos nariai turi savo individualius interesus bei pomėgius – todėl planšetė suteikia galimybę kiekvienam susikurti individualų profilį, apsaugotą slaptažodžiu.

Užsisakyti