Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis

OnePlus Nord
Užsakykite pirmieji!

OnePlus Nord

11,62 € / mėn.
Su 120 € pradine įmoka
Iš viso už telefoną 399 €

Tęsti

STAIGMENOS KIEKVIENAME ŽINGSNYJE
Greita apžvalga
  • 90Hz vaizdo atnaujinimo dažnis.
  • 5G ryšio standartui paruoštas Snapdragon 765G 5G procesorius.
  • Ypatingai greitas Warp Charge 30T kroviklis.
  • Ypač sklandi ir patogi OxygenOS.
  • 32 MP raiškos, plataus regos kampo asmenukių kamera.

RYŠKESNIAM GYVENIMUI

Pasiruoškite pakeisti savo supratimą apie tai, ką gali vidutinės klasės telefonas. Naujasis OnePlus Nord siūlo aukščiausios prabos stilių ir galimybes už tiesiog neįtikėtiną kainą. Tai telefonas, kurį įsimylėsite vos tik paėmę jį į rankas. Tikra jo puošmena – neįtikėtino ryškumo, spalvas tobulai atkuriantis ekranas, praturtintas moderniausiais Dirbtinio intelekto sprendimais ir todėl akimirksniu prisitaikantis tiek prie jūsų įpročių, tiek prie aplinkos sąlygų. OnePlus Nord taip pat turi ir 90 Hz vaizdo atnaujinimo dažnį, taip praturtinsiantį jūsų naršymo patirtį, kad nebegalėsite suprasti, kaip iki šiol gyvenote be jo.

PAMATYKITE PASAULĮ RYŠKIAU

Neįsivaizduojate savo gyvenimo be fotografijos ir Instagram? OnePlus Nord jums yra tobulas pasirinkimas. Pagrindinėje jo kameros sistemoje rasite net keturis objektyvus. Pagrindinis iš jų vaizdą fiksuoja net 48 MP raiška. Jis taip pat praturtintas ir pažangiausiais optinio vaizdo stabilizavimo sprendimais, automatiškai ištaisančiais bet kokius susiliejimus ir kitą vizualinį triukšmą. Nuotraukomis galėsite mėgautis visą korpuso priekį dengiančiame 6,44 colių įstrižainės Fluid AMOLED ekrane, vaizdą atkuriančiame 2400x1080 pikselių raiška.

LYGIŲ NETURINTIS SKLANDUMAS

Daugiau jokių kompromisų. Gyvenant modernaus žmogaus tempu, jiems tiesiog nėra laiko. Naujajam OnePlus Nord galios suteikia pažangusis Snapdragon 765G 5G procesorius, užtikrinantis ypač greitą jo veikimą. Modelis taip pat išsiskiria ir savo 12 GB operatyviąja atmintimi, kurios dėka be jokios delsos naudositės net keliomis programėlėmis vienu metu. Tačiau OnePlus Nord žavi ne tik galia, bet ir savo ištverme. 4115 mAh baterijoje esančios energijos pakaks net ir intensyviausiai dienai, o dėka ypač greito Warp Charge 30T kroviklio, ją nuo 0 iki 70 proc. pamaitinsite vos per pusvalandį.