Į viršų
Gauti pasiūlymą

Nuolaidos Apple Iphone telefonams
+ 100 GB dovanų!

Įsigykite puikiuosius Apple iPhone telefonus pigiau! O pirkdami internetu kartu su Tele2 neribotų pokalbių ir SMS planais nuo 2 GB, papildomai gaukite 100 GB duomenų dovanų!

iPhone X (64 GB)

Pradinė įmoka už telefoną 309 Eur
Mėnesinė telefono įmoka 35 Eur/mėn.
Telefono kaina be sutarties 1178 Eur

Per 24 mėn. sutaupysite 29 Eur

Užsisakyti

iPhone X (256 GB)

Pradinė įmoka už telefoną 399 Eur
Mėnesinė telefono įmoka 37,50 Eur/mėn.
Telefono kaina be sutarties 1358 Eur

Per 24 mėn. sutaupysite 59 Eur

Užsisakyti

Akcinės telefonų kainos galioja nurodytiems telefonams ir mokant jų kainą dalimis per 24 mėn. bei sudarant 24 mėn. sutartį pasirinkus bet kurį TELE2 mokėjimo planą. Perkant internetu telefonus kartu su Neribotų pokalbių ir SMS planais nuo 2 GB, dovanų gausite 100 GB. Papildomas 100 GB mobiliojo interneto duomenų paketas bus aktyvintas kartu su planu ir galios 90 dienų Lietuvos teritorijoje. Daugiau informacijos apie planus ir sąžiningo naudojimosi taisykles www.tele2.lt/ES. Telefonams papildomai taikomas valstybės nustatytas laikmenos mokestis. Pasiūlymo laikas ir telefonų kiekis riboti.

iPhone X

Ekranas: 5,8 colių, 1125x2436 px raiška, Super Retina HD
Armintis: 64 GB arba 256 GB
Procesorius: iOS 11
Kamera: 12 MP, skaitmeninis priartinimas iki 5 kartų
4K video įrašymas
Baterija: 2716 mAh Lithium baterija, kurioje telpa iki 21 val. pokalbių ir 12 val. naršant internete.

Ekranas be ribų

Pasiruoškite vaizdui, kuris atima kvapą. Jubiliejinis iPhone X telefonas stebina 5,8 colių įstrižainės „Super Retina“ ekranu, neribojamu rėmeliu. Telefonas tiek iš priekio, tiek iš galo dengtas stiklu, o likusią korpuso dalį sudaro nerūdijantis plienas. Žengtas žingsnis naujo standarto link: telefone nebeliko „Namų“ mygtuko – šią funkciją pakeitė perbraukimas pirštu nuo ekrano apačios į viršų.

Veido atpažinimas

Galite pamiršti slaptažodžių suvedimą. iPhone X įdiegta pažangiausia „FaceID“ technologija, kur specialūs 3D jutikliai leidžia atpažinti vartotoją iš veido. Todėl savininkui paėmus telefoną į rankas, jis atsirakins automatiškai.

Kamera, kuri nustebins

Galinė iPhone X 12MP kamera aprūpinta naujais jutikliais, kurie sumažina triukšmą ir užtikrina aukštą nuotraukų kokybę esant įvairiam apšvietimui. Nuotraukas perkelti į naują kokybinį lygmenį padės „Portrait Lighting“ funkcija, leidžianti portretinį apšvietimą valdyti kaip niekada anksčiau. Natūrali šviesa, kontūrinė šviesa, scenos šviesa, studijos šviesa – viskas jūsų rankose. Vien tik tam, kad kiekvieną įamžintą akimirką norėtųsi išgyventi dar kartą.

Išmaniosios pramogos

Tegul jūsų pramogos būna išskirtinės. Unikali iPhone X funkcija, atsiradusi dėl pažangios veido atpažinimo technologijos, yra animuoti emodžiai (veidukai, pokalbių programėlėse naudojami emocijoms išreikšti). Savo asmenukę ar filmuotą medžiagą galėsite paversti emodži paveiksliuku per akimirką.

Papildyta realybė – dar arčiau

iPhone X kameros pritaikytos specialiai papildytai realybei. Nuo kvapą gniaužiančių žaidimų ir tikslios navigacijos iki apsipirkimo, kai norimą daiktą galėsite apžiūrėti virtualiai, – papildyta realybė yra ateitis, kuri prasideda jau dabar.

Bevielis įkrovimas

Brangi kiekviena sekundė – todėl dabar su belaidžio krovimo funkcija įkrausite telefoną net iki 50 % vos per 30 minučių. „AirPower“ platforma leis vienu metu įkrauti iPhone telefoną, Apple Watch laikrodį bei AirPod ausines nenaudojant jokio laido.

Kokie TELE2 Inovacijų biuro įspūdžiai iš arčiau susipažinus su iPhone X?

Bekraštis ekranas, ištobulinta „Face ID” funkcija, 70 % didesnis procesoriaus greitis, išskirtinės kameros – tik kelios detalės, kodėl iPhone telefonų vertėjo taip ilgai laukti. Daugiau įspūdžių skaitykite Inovacijų Biuro komandos parengtame straipsnyje: Pristatytas naujasis „iPhone X”. Ar nuo šiol į telefonus niekada nebežiūrėsite taip pat?

Skaityti

iPhone 8 (64 GB)

Pradinė įmoka už telefoną 199 Eur
Mėnesinė telefono įmoka 22,50 Eur/mėn.
Telefono kaina be sutarties 818 Eur

Per 24 mėn. sutaupysite 79 Eur

Užsisakyti

iPhone 8 Plus (64 GB)

Pradinė įmoka už telefoną 249 Eur
Mėnesinė telefono įmoka 25 Eur/mėn.
Telefono kaina be sutarties 938 Eur

Per 24 mėn. sutaupysite 89 Eur

Užsisakyti

Akcinės telefonų kainos galioja nurodytiems telefonams ir mokant jų kainą dalimis per 24 mėn. bei sudarant 24 mėn. sutartį pasirinkus bet kurį TELE2 mokėjimo planą. Perkant internetu telefonus kartu su Neribotų pokalbių ir SMS planais nuo 2 GB, dovanų gausite 100 GB. Papildomas 100 GB mobiliojo interneto duomenų paketas bus aktyvintas kartu su planu ir galios 90 dienų Lietuvos teritorijoje. Daugiau informacijos apie planus ir sąžiningo naudojimosi taisykles www.tele2.lt/ES. Telefonams papildomai taikomas valstybės nustatytas laikmenos mokestis. Pasiūlymo laikas ir telefonų kiekis riboti.

Modernus meno kūrinys iš stiklo ir aliuminio

iPhone 8 ir iPhone 8 Plus iškart atkreipia dėmesį savo išskirtiniu dizainu. Telefonai turi patvarų aliuminio lydinio rėmą, o korpusas pagamintas iš paties atspariausio stiklo. Apple ekrano dizainas pagrįstas stiklo sluoksnių konstrukcija, siekiant išgauti trokštamus atspalvius ir idealų skaidrumą.

Grafika, kuriai nėra lygių

iPhone 8 ir iPhone 8 Plus turi patobulintą Retina HD ekraną su True Tone technologija ir dar didesne spalvų gama. Retina HD ekranai siūlo tokią vaizdo kokybę, kokiai nepri-lygsta niekas kitas rinkoje.

Dar daugiau galingumo

Kad apdorojimas būtų ypač spartus, naujuose iPhone integruotas A11 Bionic procesorius su 6 branduolių architektūra. Tai pats pažangiausias ir galingiausias procesorius, kada nors įdiegtas išmaniuosiuose telefonuose. Jis žada net iki 70 % didesnį efektyvumą ir 25 % didesnį greitį.

Kamera ypatingoms akimirkoms

Populiariausia pasaulyje kamera pranoks jūsų lūkesčius: dabar ji turi 12 MP raišką, didesnį ir greitesnį jutiklį, naujus spalvų filtrus bei pasižymi didesniu pikselių gilumu. Platus spalvų spektras, greitas automatinis fokusavimas ir aiškios detalės net esant prastam apšvietimui užtikrins, kad kiekvienas kadras būtų nepamirštamas. O mėgstančius filmuoti iPhone galimybės tikrai nustebins: 4K kokybės filmukai, vaizdo stabilizavimo funkcija ir sulėtintas režimas nepaliks abejingo nei pradedančiojo, nei profesionalo.

Sukurti papildytai realybei

Naujieji iPhone leis patirti nuotykių, kokių dar niekada nesate patyrę: jie puikiai pritaikyti papildytai realybei. Kiekviena kamera individualiai kalibruota, su giroskopais ir akselerometrais, kad tiksliai identifikuotų kiekvieną judesį. iPhone 8 ir iPhone 8 Plus garantuos fantastiškus potyrius, išeinančius daug toliau už ekrano ribų.

iPhone 8

Užsisakyti

iPhone 8 Plus

Užsisakyti