Į viršų
Gauti pasiūlymą

NOKIA 8 Sirocco
+ laikrodis dovanų!

Įsigykite naujuosius NOKIA 8 Sirocco išmaniuosius telefonus ir vos už 1 ct gaukite puikų išmanųjį NOKIA laikrodį!
Dovanos vertė 130 Eur! Pasiūlymas galioja su bet kuriuo Tele2 planu! 
Be to, perkant kartu su neribotų pokalbių ir SMS planais nuo 2 GB, dovanų gausite 100 GB duomenų!

NOKIA 8 Sirocco

Pradinė įmoka už telefoną 85 Eur
Mėnesinė telefono įmoka 29,75 Eur/mėn.
Telefono kaina be sutarties 799 Eur

Užsisakyti

DOVANA!

NOKIA Steel laikrodis

Stebėkite savo aktyvumo ir miego rodiklius.
Baterija veikia iki 8 mėn.
Atsparumas vandeniui iki 50 m
Dovanos vertė - 130 Eur

Pasiūlymas galioja mokant telefonų kainą dalimis per 24 mėn. bei sudarant 24 mėn. sutartį pasirinkus bet kurį TELE2 mokėjimo planą. 100 GB duomenų paketas (įsigijus telefoną su neribotų pokalbių ir SMS planus nuo 2 GB) bus aktyvintas kartu su planu ir galios 90 d. Lietuvos teritorijoje. Daugiau informacijos apie planus ir sąžiningo naudojimosi taisykles www.tele2.lt/ES. Telefonams papildomai taikomas valstybės nustatytas laikmenos mokestis. Dovana (laikrodis) prie užsakymo bus pridėta automatiškai. Pasiūlymo laikas, telefonų ir dovanų kiekis riboti.

Meistriškumas realiam gyvenimui

Nokia 8 Sirocco yra pagaminta iš vientiso nerūdijančio plieno lydinio, valandų valandas gludinto ir šlifuoto į tvirtą, ploną ir kompaktišką formą. Aukščiausios kokybės stiklas Full 3D Corning® Gorilla® Glass 5 grakščiai apgaubia kraštelius, kad atsiskleistų tikrasis grožis, kurį kiekvienas gali matyti ir jausti.

Tikrovę atspindintys kadrai

Plataus kampo 12 MP galinė kamera su ZEISS optika ir 2x optiniu priartinimu pasirūpins, kad įamžinti prisiminimai būtų ryškūs, detalūs ir apčiuopiami.

Naujai apibrėžtas garsas

Nokia 8 Sirocco erdviniam audio garsui naudojami trys integruoti mikrofonai, kurie užtikrina platų dinaminį diapazoną su 24 bitų garsu ir galimybe įrašyti iki 132 decibelų.

Visada pasirengęs netikėtumams

Nokia 8 Sirocco turi užtektinai galios, kad visada veiktų nepriekaištingai. 6 GB RAM ir 128 GB vidinės atminties padės likti užtikrintiems net neužtikrintose situacijose. Telefone yra ir bevielio krovimo galimybė bei sparčiojo krovimo funkcija, leidžianti įkrauti telefoną 50 % per 30 minučių.

Kvapą gniaužiantis greitis

Tai vienas greičiausių telefonų Qualcomm® Snapdragon™ 835 mobiliojoje platformoje. Juk jei jau būti greitam, tai greitam be kompromisų.

Android klasika ir Google inovacijos

Android One suteikia Nokia 8 Sirocco neeilinę programinės įrangos patirtį, sukurtą Google. Reguliarūs saugumo atnaujinimai ir dveji metai OS tobulinimo reiškia, kad Nokia 8 Sirocco su Android One užtikrina saugumą, tuo pat metu stebindama šviežiausiomis Google inovacijomis – pvz., suderinamumu su Google Assistant.