Į viršų
Gauti pasiūlymą

Tik TELE2! 
Iš anksto užsisakykite NOKIA 9!

Pirmąjį išmanųjį su net 5 kameromis NOKIA 9 PURE VIEW galite įsigyti iš anksto! Užsisakykite jau dabar ir džiaukitės juo pirmieji!

 
 
 

nokia 9 PURE VIEW

Pradinė įmoka - 1 Eur
Mėnesinė įmoka - 29,08 Eur/mėn.
Telefono kaina - 699 Eur

Užsisakyti

PAGRINDINĖS SPECIFIKACIJOS:

Ekranas - 5,99 colių

Galinė kamera - PENKIOS 12 MP

Priekinė kamera - 20 MP

Vidinė atmintis - 128 GB

RAM - 6 GB

Baterijos talpa - 3320 mAh

Kamera atkeliavusi iš ateities

Tai pirmasis pasaulyje telefonas su penkiomis kameros akimis. Visose jose įdiegta ypatinga išmani Zeiss optinė sistema. Penkios 12 MP raiškos kameros akys veikia išvien ir atkuria neįtikėtinai ryškų, detalų bei platų vaizdą. Jeigu labiau už viską vertinate telefono gebėjimą fotografuoti, Nokia 9 PureView leis jums pažvelgti į pasaulį naujai.

Pamatykite dar daugiau

Naujojo modelio penta-kamera akimirkas fiksuoja HDR raiška, kuri visu savo grožiu atsiskleis ypatingai ryškiame 5,99 colių pOLED ekrane. Tuo tarpu PureDispley technologija leis būti tikriems, kad aiškiai matysite net pačias smulkiausias detales, kiekvieną kontrastą ir visus atspalvius.

Saugus ir patogus

Valdyti ir apsaugoti savo telefoną dar niekada nebuvo taip paprasta. Naujajame Nokia 9 PureView veikia patys moderniausi vartotojo atpažinimo sprendimai. Modelį akimirksniu atrakinsite pačiu patogiausiu jums būdu: naudodami į ekraną integruotą pirštų atspaudų skaitytuvą arba ypač tikslų biometrinį veido skaitytuvą.

Dar daugiau galimybių su naujausia Android

Nokia 9 PureView ne tik galingas, bet ir kaip reta efektyvus. Tuo pasirūpina pati naujausia Android 9 Pie operacinė sistema. Išmanus jos dirbtinis intelektas prisitaiko prie jūsų įpročių ir prioritetų bei nuolat mokosi tam, kad būtų jums dar naudingesnis.

Ištvermingas ir universalus

Pamirškite ir nerimą dėl netikėtai išsikrauti galinčios baterijos. Nokia 9 PureView ją turi ypatingai talpią – 3320 mAh. Be to, ją greitai įkrausite naudodami tiek USB-C jungtį, tiek ir belaidžio įkrovimo funkciją.

Greitas ir galingas

Nokia 9 PureView turi tiek galios, kad be jokių sunkumų susidorotų net su labiausiai komplikuota užduotimi. Jėgų jam suteikia Snapdragon 845 procesorius. Tuo tarpu 6 GB RAM ir 128 GB vidinė atmintis leis būti tikriems, kad galios nepritrūksite net ir atlikdami komplikuočiausias užduotis. Pamirškite kompromisus. Su Nokia 9 PureView jų daryti nebereikės.

Pasiūlymas galioja užsisakant NOKIA 9 Pure View telefonus iš anksto ir perkant kartu su bet kuriuo Tele2 planu ir sudarius 24 mėn. sutartį arba mokant iš karto. Telefonams papildomai taikomas valstybės nustatytas laikmenos mokestis (5,25 Eur). Paslaugoms taikomos sąžiningo naudojimosi taisyklės.
Telefonus pristatysime pasirinktu adresu nuo 2019 m. balandžio 15 d. Pasiūlymo laikas, telefonų ir dovanų kiekis riboti.