Į viršų
Gauti pasiūlymą

KONSOLIŲ IŠPARDAVIMAS!
Vos nuo 8 Eur/mėn.!

Įsigykite puikius žaidimų kompiuterius ir konsoles ypatingomis kainomis. Pasiūlymas galioja pasirašant 24 mėn. sutartį su bet kuriuos Tele2 Laisvo interneto planu! 

PlayStation 4 SLIM konsolė
su DESTINY 2 žaidimu

Atnaujinto dizaino, plonesnio korpuso populiarioji Sony PlayStation 4 konsolė dabar dar įspūdingesnė - vos įjungus konsolę, būsite įtraukti į užburiantį spartaus greičio ir įspūdingų vizualinių efektų žaidimų pasaulį.

HDR palaikantys PS4 žaidimai atgyja su neįtikėtinu spalvų ryškumu ir detalių aiškumu HDR televizoriuje, suteikdami žaidimu dar daugiau tikroviškumo.

PlayStation 4 žaidimų konsolės sistema yra sukurta aplink nestandartinį lustą, talpinantį aštuonis x86-64 branduolius ir 1.84 TFLOPS vaizdo plokštę su itin sparčia 8 GB GDDR5 atminties sistema, palengvinančia žaidimo kūrimą. Galutinis šios sistemos rezultatas – galimybė žaisti naujausius žaidimus su itin aukšta ir išraiškinga grafika, sukuriančią svaiginančią žaidiminę patirtį.

Mėnesinė įmoka - 12 Eur/mėn.
Pradinė įmoka - 21 Eur
Kaina be sutarties - 329 309 Eur
Sutaupysite 20 Eur

XBOX ONE X

Xbox One X - bene galingiausia pasaulyje žaidimų konsolė - iki 40% galingesnė nei kitos. Žaiskite žaidimus su 4k (Ultra HD) raiška ir 60 kadrų/sekundę greičiu. Konsolė su 8 branduolių AMD procesoriumi, kurio dažnis 2.30 GHz, 12 GB GDDR5 vaizdo atmintis ir 1 TB talpos kietasis diskas. Žaidimai bus dar tikroviškesni, nes konsolė palaiko aukšto dinaminio diapazono (HDR) vaizdo standartą.

Mėnesinė konsolės įmoka - 18 Eur/mėn.
Pradinė konsolės įmoka - 59 Eur
Kaina be sutarties - 599 489 Eur
Sutaupysite 110 Eur

Xbox One S (500 GB)

Žaiskite geriausius žaidimus, kartu ir klasikinius Xbox 360, 40% mažesne konsole. Su 500GB talpykla Xbox One S yra pažangiausias Xbox žaidimų kompiuteris.
Išbandykite ryškesnes, labiau šviečiančias spalvas. Su didesniu kontrastu tarp juodos ir baltos spalvų. High Dynamic Range technologija išgauna tikroviškas, ryškias Jūsų žaidimų spalvas.
Su keturis kartus didesne raiška, lyginant su standartine HD, 4K Ultra HD išgauna aiškiausią, realistiškiausią vaizdą.

Mėnesinė konsolės įmoka - 8 Eur/mėn.
Pradinė konsolės įmoka - 37 Eur
Kaina be sutarties - 299 229 Eur
Sutaupysite 70 Eur

Xbox One S + Minecraft

Už ypatingą kainą įsigykite Xbox One S kartu su nuotykių kupinu Minecraft žaidimu!

Mėnesinė konsolės įmoka - 9 Eur/mėn.
Pradinė konsolės įmoka - 23 Eur
Kaina be sutarties - 299 239 Eur
Sutaupysite 60 Eur

Tele2 Laisvu internetu
naudotis itin patogu!

 

 

Susipažinkite su Tele2 Laisvu internetu! Juo naudotis galėsite bet kur, bet kada!

Užsisakyti

Pasiūlymas galioja įsigyjant nurodytus kompiuterius ir mokant jų kainą dalimis per 24 mėn. bei sudarant 24 mėn. sutartį pasirinkus bet kurį Laisvo interneto mokėjimo planą. Paslaugos suteikiamos tik Lietuvos teritorijoje. Pasiūlymo ir įrangos kiekis ribotas.